התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לרכישת ריהוט גן למרפסת

הלוואה לקניית ריהוט גן למרפסת


ריהוט גן מגיע בכל מיני צורות; החל מריהוט במרפסות קטנות ואינטימיות בתל אביב, במרפסות עירוניות מרווחות וכלה בגינות רחבות ידיים.
בבחירה ישנם אלמנטים כמו צבע וסגנון, גודל, עמידות (כלומר סוג החומר) ועוד. לרוב שווה וכדאי להחליט מראש מה תרצו למרפסת שלכם, אבל גם אם לא, אז לא נורא.
אין דרך מיוחדת להחליט על ריהוט, אבל אם כבר, אז עדיף שלא מפלסטיק, שלרוב מתבלה מהר ועלול לעוף ברוח חזקה, עדיף חברה מסודרת בעלת ניסיון, וחומרים שעמדו במבחנים איכות, כולל מבחן הזמן.
בסך הכל, היום מדובר בחוויה נעימה שמרבית בני הזוג עושים אותה יחדיו, והיא כבר לא יקרה כמו בעבר בזכות חומרים כמו הראטן.

במידה והשתדרגתם לדירה חדשה ועברתם דירה לאחרונה, סיכוי טוב שההוצאות "חנקו" אתכם, ונשארתם כמעט ללא כסף על מנת להתפנק קצת בשדרוג ואבזור הדירה והמרפסת החדשה שלכם. בדיוק לשם כך אנו מציעים הלוואה לכל מטרה עד לסכום של 60 אלף ש"ח. למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

קיבלתם הלוואה? יופי. אז הנה כמה דגשים חשובים לפני הרכישה של ריהוט גן:

הלוואות לצורך הון עצמי

מידות
שימו לב למרחב בו אתם חיים. קחו מידות מדוייקות והתאימו את הריהוט למה שכבר בנמצא- עמדת גריל, עציצים, ארונות אחסון וכיוצא בזה.
אתם רוצים לשבת בצורה שתהיה לכם נוחה ונעימה; שימו לב שנשאר לכם מקום למעבר גם לאחר הוספת הריהוט.

אולי גם זה יעניין אתכם:

הלוואות לעצמאים

חומרים, מזג-אוויר ועמידות
בריהוט גינה החלוקה העיקרית היא למתכת ולעץ (בריהוט פחות איכותי יש גם פלסטיק). שימו לב שהחומר הוא איכותי. אלומיניום יכול להיות בחירה מצוינת- גם עמיד (בפני קורוזיה), וגם קל להזיז אותו ממקום למקום. כשמדובר בזכוכית, אז כמובן שעדיף זכוכית מחוסמת (עמידה פי 4 מזכוכית רגילה).
שימו לב למזג האוויר הישראלי שמלווה בקרני שמש חזקות. בדיוק בגלל זה ישנם חומרים עם תווי תקן מיוחדים שעברו מבחנים כמו ה SGS.
על מנת לשמור על הריהוט אז בחורף חשוב לכסות את הריהוט בכיסוי מתאים (ולא סתם חתיכת בד שלא עמידה לגשם).

אז בהמשך לעמידות בפני פגעי מזג האוויר, ניתנת לכם אחריות. חשוב לוודא שקניתם מוצר איכותי, מחברה בעלת ניסיון, שתלווה אתכם גם לאחר הקניה.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

סוגי ריהוט
אז מה מתחשק לכם במרפסת?
אם המרפסת קטנה אז לרוב יהיה מדובר בפינת קפה או ישיבה צנועה. אבל, יש גם פינות אוכל שנפתחות ונסגרות וכך חוסכות לכם מקום ולכן יכולות להתאים למרפסת שבאופן רגיל לא היו נכנסות אליה.
לגינות ולמרפסות בינוניות ומעלה אפשר כבר לחשוב על פינת אוכל ולעיתים אף ניתן לשלב בין פינת ישיבה לפינת אוכל. יש כאלו שאוהבים להרגע על נדנדה לבד או עם מישהו.
לצעירים ברוח שמביננו, יש ברים אופנתיים ואפילו ערסלים או מיטות שיזוף לרביצה בשמש החמימה. במילים אחרות; כמעט כל מה שתוכלו לדמיין לעצמכם.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס