התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה גדולה לסגירת חובות

הלוואה גדולה

החיים מביאים איתם אינספור הוצאות. שכר דירה או משכנתא, ביטוחים, תשלום לגנים, קניות בסופר, יציאות ובילויים, חשבונות, בגדים וזה רק קמצוץ קטן מרשימת התשלומים.

לעתים, אנו מאבדים שליטה, מגלים כי חודש אחרי חודש ההוצאות עולות על מאזן ההכנסות מה שגורר אותנו לבור של מינוס ממנו לא פשוט לצאת, במיוחד שההוצאות נשארות קבועות או גדלות. זה הזמן ״לתכנן מסלול מחדש״ להבין איפה הטעות, מה עושים כדי לצמצם הוצאות ו/או להגדיל הכנסות כדי לצמצם את המינוס ולסגור את החוב שלנו לבנק. הרי לא פעם עלינו להתמודד עם הוצאה שלא תכננו מראש: הרכב הישן שלנו יצא משימוש, המקרר מת ויש לרכוש חדש או כל תקלה אחרת שלא צפינו מראש.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואה גדולה לסגירת חובות – חשוב לדעת

אין ספק כי לחץ כלכלי גורם לנו לאי שקט ופוגע בהתנהלות היומיומית השוטפת שלנו. לעתים הבנק מפעיל עלינו לחץ לקחת הלוואה בכדי לסגור את המינוס, אך לא תמיד מדובר בצעד נכון לנו, שכן שוק ההלוואות מציעה היום הלוואות חוץ בנקאיות לעתים בתנאים טובים הרבה יותר מהתנאים של הבנק.

הלוואה לסגירת חובות

כחלק מתכנון המסלול, יש מצבים בהם לקיחת הלוואה גדולה לסגירת החובות יכולה לסייע לנו בתהליך היציאה מהבור בין אם זה על ידי סגירת חוב לבנק או בין אם חוב למישהו קרוב שהלווה לנו כסף. יש אנשים שנוטים לחשוב שלקיחת הלוואה תגרום להם להיכנס לבור עמוק עוד יותר, אך האמת היא שאם לוקחים הלוואה בתנאים הנכונים לנו הן מבחינת תנאי ההחזר והן מבחינת הריבית, ההלוואה עשויה לעזור לנו ולהוציא אותנו מהקושי הכלכלי הזמני אליו נקלענו.

בכדי שההלוואה באמת תסייע לנו ובאמת נוכל להנות מהיתרונות שבלקיחת הלוואה ולמקסם אותם לטובתנו, עלינו להיות מחושבים יותר מתמיד. חברת קרדיט יוניון מעניקה ללקוחותיה מגוון אפשרויות ללקיחת הלוואות חוץ בנקאיות של עד 60,000 שקלים תוך מתן שירותי ייעוץ וסיוע שיאפשרו להתאים לכם את ההלוואה לצרכים שלכם.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

היועצים הפיננסים של החברה יסייעו לכם בלקיחת הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם אלו נקבעים על פי המצב הכלכלי הנוכחי שלכם בעת לקיחת ההלוואה ואפשרויות ההחזר. תוכלו ליהנות מהלוואה גדולה בריבית נמוכה ובתנאי החזר נוחים מתמיד.

הלוואה - להיפטר מהחובות

חברת קרדיט יוניון מספקת הלוואה חוץ בנקאית מיידית שאיננה פוגעת במסגרת האשראי שלכם ומאפשרת לכם מרחב תנועה רחב יותר שיסייע לכם בסגירת החובות.

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס