התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לחתונה – כי זה אירוע של פעם בחיים

הלוואה לחתונה

חתונות הן עניין יקר, בעיקר במהלך השנים האחרונות בהן החלו הזוגות להפוך את החתונה לאירוע יוקרתי באופן מיוחד.

ארגון חתונה בטבע, המנות, הקינוחים, התקליטן, השמלה, החליפה, הנעליים, התכשיטים, המאפרת, צלם לחתונה, שירותי ההסעות שמושכרים לפעמים, האטרקציות (אשר יכולות להיות- זיקוקים, נגנים, תותחי עשן, הפרחת יונים, עמדות צילום, הפרחת בלונים, כניסה על כרכרה ועוד מגוון אפשרויות), עיצוב המקום ועוד הופכים את החתונה להשקעה שעשויה לעלות יותר ממאה אלף שקלים. הפקת אירועים זה סיפור יקר, ובישראל, שוק החתונות מגלגל מיליארדי שקלים מדי שנה.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

זקוקים להלוואה? מידע נוסף על הלוואה לכל מטרה של קרדיט יוניון >>

מיותר לציין כי לא קל לעמוד בהוצאות הללו ולמרות זאת, הרבה זוגות לא רוצים להתפשר ולהסתפק בחתונה קטנה וצנועה- חלק בילו בחתונות מושקעות של חברים ומכרים ורוצים להפיק חתונה באותה רמה ואחרים (בעיקר אחרות) דימינו את יום חתונתם במשך שנים ובדמיונם הייתה החתונה נוצצת ויוקרתית.

הלוואה לאירועים

בוחרים בחבילה היקרה? אנחנו מבינים אתכם

אם אתם מעוניינים להפיק חתונה מרשימה שכוללת את כל החבילה היקרה שהוזכרה ולא נולדתם להורים עשירים במיוחד שמסכימים לממן את האירוע מומלץ עבורכם לפנות אל חברה חוץ בנקאית אשר תאפשר לכם לקבל הלוואה בתנאים טובים ונוחים, בצורה זו לא תצטרכו להתפשר או לקחת הלוואה מהבנק- הלוואה שלא כולם יכולים לקחת. כמו כן, עשויה ההלוואה הבנקאית לפגוע במסגרת האשראי ולרוב יש להציג ערבים וכו'.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מה שונה בקבלת הלוואה לחתונה ומה חשוב לבדוק לפני לקיחת ההלוואה?

בהשוואה לסוגים אחרים של הלוואות מצליחים מרבית בני הזוג להחזיר את רוב הסכום במהירות יחסית משום שהמתנות של האורחים מכסים על חלק משמעותי (כמובן שלא רצוי לבנות על המתנות כדי לא להתאכזב ולהיקלע לקשיים כלכליים). למרות שברוב המקרים קל יותר להחזיר את ההלוואה יש לבדוק את תנאי ההחזר ולא לסמוך רק על המזל הטוב.

לפני שלוקחים את ההלוואה יש לערוך בדיקה מקיפה עם נותני השירותים השונים ולברר מהו סכום הכסף הנוסף שנחוץ להפקת האירוע. כמו כן, רצוי לבדוק מהי כמות המוזמנים שאישרו את הגעתם כדי שיהיה ניתן להכין כמות מנות מדויקת ולא להוציא כספים לחינם.

לבדוק את החברות הקיימות ולבחור בחברה מקצועית ואמינה

כפי שוודאי הבנתם ההמלצה שלנו היא לקבל שירות מחברה חוץ בנקאית אך חשוב מאוד לבחון את החברה ולוודא כי היא עונה על הצרכים שלכם ומעניקה שירות מקצועי ואדיב. השוק מכיל הרבה חברות חוץ בנקאיות שמעניקות הלוואות לחתונה ולכל חברה יש תנאים משלה. כדי לבחור בחברה מתאימה יש לפנות אל מספר חברות ולהשוות את תנאי ההלוואות.

בין החברות החוץ בנקאיות הרבות תוכלו למצוא את חברת קרדיט יוניון. חברת קרדיט יוניון הינה חברה וותיקה ומנוסה אשר מתמחה בתחום הלוואות חוץ בנקאיות. החברה מעניקה את שירותיה למגוון לקוחות ומציעה הלוואות בסכומים נמוכים וגבוהים. במידה ותבחרו לקבל שירות מחברת קרדיט יוניון תוכלו לקבל את ההלוואה במהירות ובהתאם לצרכים שלכם- בצורה זו תוכלו להפיק את חתונת החלומות שלכם והחשוב מכל- לא תלחצו משום שההלוואה תינתן ללא ערבים ובתנאים נוחים.

שתהיה לכם חתונה מהנה והרבה מזל טוב!

 

 

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס