התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount

הלוואות חוץ בנקאיות

כבר אין צורך יותר לבקש הלוואה מבנקאי ולעבור תהליך איטי מלא בביורוקרטיה ואז לבקש ממנו שימהר עם אישור ההלוואה, אין סיבה לחכות שבועות ארוכים עד החלטת הבנק. יש אלטרנטיבה!

הלוואה חוץ בנקאית – היתרונות

רוצים הלוואה חוץ בנקאית? בחברת קרדיט יוניון ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות במהירות, אחריות תוך התחשבות מלאה ביכולת הפירעון של הלווה. הרי המטרה היא לא רק לתת כסף, אלא לתת הלוואה באחריות, כדי שאותו לווה יוכל להרגיש בטוח במאה אחוז שהוא יפרע את כל הכסף עד השקל האחרון.

למה דווקא קרדיט יוניון?

צריכים הלוואה? האם לפנות לאחד הבנקים או לחברת קרדיט יוניון, הלוואות חוץ בנקאיות? בקרדיט יוניון עובדים בנקאים שמבינים את הלקוחות, הם מבינים את המשמעות של להיות זקוק להלוואה ומהר.

בקרדיט יוניון תזכו לשירות הכי מהיר, הכי איכותי, כדי שתוכלו לקבל את האישור עבור הלוואה חוץ בנקאית אפילו באותו היום, כאן מבינים שאתם צריכים את הכסף ודחוף. כאן פועלים כדי שתקבלו אותו, ללא סחבת, ללא עיכובים וללא בירוקרטיה מיותרת.

חברת קרדיט יוניון מאמינה שהדברים צריכים לעבוד מהר בעולם הפיננסי של היום. הבנקאות היומית בשנת 2014 כבר לא יכולה לתת ללקוחות להמתין שבועות ארוכים כדי לקבל הלוואה כל שהיא, העולם השתנה והדברים לא יחזרו להיות כמו שהם היו תמיד.

היתרונות שלנו:

 • ותק-הניסיון שלנו במתן הלוואות חוץ בנקאיות עם סטנדרטים גבוהים שעוזרים לנו לתת הלוואה מהירה עם פריסת תשלומים נוחה ללווה עם החזר כספי קבוע .
 • שירות-שמנו לעצמנו משימה לתת ללקוחות שלנו שירות התייעצות לבירורים ובכלל לכל שאלה
 • בדיקת זכאות  מהירה- אצלנו תוך פחות משעה תדע האם אתה זכאי להלוואה או לא
 • דיסקרטיות מלאה- אנו מקפידים לשמור על פרטיות הלקוחות שלנו במטרה להעניק הלוואה בצנעה.
 • סניפים בפריסה ארצית –במידה ואתה מחפש הלוואה בצפון או הלוואה במרכז לקרדיט יוניון 3 סניפים .
 • שליח עד הבית- לאחר בדיקת זכאות ישנה אפשרות לקבל את הלוואה מהירה-ע"י שליח עד הבית.

 

הצוות המקצועי:

מגיעים לעבודה מתוך כוונה אחת ברורה, לעשות את הטוב ביותר עבור הלקוחות של החברה וכמובן לתכנן לטווח ארוך מה עוד ניתן לעשות למען הלקוחות העתידיים של החברה.

זה לא מובן מאליו בכלל, בעולם הבנקאות מגיעים לעבודה במטרה אחרת לגמרי, לדאוג לשער המנייה של החברה במקום ללקוחות. כנראה שבגופים השווים מיליארדים, כבר אין צורך להשקיע בלקוחות.

כשאתם נמצאים במצב שבו אתם צריכים הלוואה מהירה לצורך סגירת חובות ואיפוס חשבון הבנק שלכם, אין לכם הרבה זמן לחכות, בנוסף, אתם נמצאים במצב שבו תשובה שלילית היא בכלל לא אופציה קיימת.

במצב הזה בדיוק, הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות זה ללכת לבנקים, פשוט כי הם יעשו את ההיפך המדויק ממה שאתם צריכים. פשוט ככה, הם יחשבו שלושים פעם האם לתת לכם הלוואה, האם להמשיך לטרטר אתכם בין מנהלים כאלו ואחרים. פשוט כי הפקידים בבנקים הם נטולי סמכות לחלוטין, הם יודעים שאסור להם לקחת החלטות גדולות ולכן לא לוקחים החלטות כאלו.

הלוואה מהירה מחברה וותיקה ואמינה-קרדיט יוניון:

בחברת קרדיט יוניון, המצב הוא בדיוק הפוך: פקידי ההלוואות הם אלו היחידים שמותר להם לקבל החלטות. הפקיד למעשה חייב לקבל החלטה האם לאשר חובות או לא לאשר עד סיום הפגישה. ממש כך. ברגע שנכנסתם לתוך הפגישה- הוא חייב חד משמעית להחליט האם לתת לכם הלוואה או לא.

הלוואות חוץ בנקאיות|הלוואה חוץ בנקאית:

בין אם אתה בעל עסק או שכיר ואפילו בעלי הכנסה גבוהה ישנם המון סיבות ומצבים תחליטו לקחת הלוואות חוץ בנקאיות כאשר אתם מרגישים שהבנקים מכבידים מאוד ומעכבים לכם כספים שלא בצדק ואף פוגעים בכם במצב שהמסגרת לוחצת בדיוק בשביל זה לקיחת הלוואה חוץ בנקאית נועדה להקל עליכם כאשר המסגרת לוחצת ולאפשר לכם להנות משירותי הלוואות מהירות ללא ערבים ובירוקרטיות מיותרות יחד עם זאת ישנם המון סוגי חברות המציעות שירותי הלוואות חוץ בנקאיות ולכן ללפני שאתם פונים חשוב שתזכרו להבין מהי יכולת ההחזר שלכם לאחר בדיקה כלכלית ומסגרות אשראי תוכלו להגיע למסקנה איזה סכום הלוואה אתם נדרשים לקחת ובשלב הבא מה שנותר זה לבדוק בדיקת זכאות ע"י נציג המוסמך ע"י החברה לבדוק יכולות החזק ולהתאים לכם את המסלול הנכון עבורכם.

בין אם אתה שכיר שמחפש הלוואה או עובד מדינה ואולי עצמאי הצוות מהקצועי שלנו זמין לכל שאלה.

לבדיקת זכאות מהירה השאר פרטים

לבירורים אודות סוגי ההלוואות הניתנים בקרדיט יוניון >>

או מלא פרטיך וקבל הלוואה תוך שעה  מעוניין בהלוואה מהירה לחשבון?

  בדיקת זכאות מהירה

  הלוואה דיגיטליות מהירות

  X

  הלוואה דיגיטלית מהירה

  לקבלת הלוואה מלאו טופס