התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה להון עצמי

הלוואה להון עצמי

לצערנו, כיום לרוב הזוגות הצעירים אין מספיק הון עצמי בכדי לרכוש דירה, האחוז שהבנק דורש בכדי לאפשר לקיחת משכנתא הוא גבוה עבור הרוב, באופן יחסי לעלות הדירה בה הזוג מעוניין.

בכדי כן להצליח לעבור את הסכר, Creditunion מציעים הלוואה לצורך הון עצמי, פתרון אולטימטיבי ואף היחיד שמציע לכם הלוואה נוחה בתנאים מצוינים. ברוב הבנקים, הלוואה לצורך הון עצמי אכן קיימת, אך הטריגר הוא שהריבית מאוד גבוהה, מתוך ידיעה שזוגות צעירים אינם יכולים להשיג את הכסף ממקור אחר והם ניגשים אל הבנק בלית ברירה. אומנם "הון עצמי" נחשב להון שנחסך באופן בלעדי על ידי בני הזוג, אך רוב הזמן לא כך הדבר, אלא הלוואת פנימיות מבני משפחה וחברים, שמסייעים לזוג בלקיחת המשכנתא לדירה הראשונה.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואה להון עצמי ולקניית בית

הלוואה לצורך הון עצמי הפכה להיות הכרח כמעט לכל מי שמעוניין לקנות בית, אך אין ברשותו את הסכום המלא. ברוב הזמן הזוג מצליח לחסוך סכום חלקי, אך זקוק לעוד תנופה קטנה שתאפשר לו להתאים לכל הקריטריונים של המועמדים לקבלת משכנתא. למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות לצורך הון עצמי

קרדיט יוניון מאפשרים הלוואה לצורך הון עצמי עד 60,000 שקלים והדרך שלכם לבדוק את זכאותכם קלה מתמיד. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ותוך מספר שעות נציג מטעם החברה יחזור אליכם עם מספר שאלות. מלבד רכישת דירה, בחיים מתרחשים אינספור דברים שמצריכים את הפוש הקטן, מה שיסייע לכל אחד ואחת. במידה ואתה חולם להציע לחברה שלך נישואין, אך חושש כי אין לך מספיק כסף לרכישת טבעת מרשימה וכן לעריכת חתונה מכובדת, הלוואה להון עצמי באמצעות Credit union מהווה פתרון מושלם שלא היה כמותו עד כה.

חלומות כן מתגשמים

במידה וחשקתם בהלוואה דרך מכר או בן משפחה, רגע אחד לפני תעשו חושבים עם עצמכם, לבטח תגיעו למסקנה שאין צורך לחפש עזרה, כשיש שירות כה ייחודי של הלוואה מיוחדת בדיוק לצורך שלכם! כך לא תאלצו להרגיש לא בנוח מול מי שלווה לכם את הכסף ותרגישו באופן תמידי שאתם חייבים לו. אין ספק כי זו דרך פשוטה וקלה ביותר, להפוך את החלומות שלכם למציאות, ליהנות מהחיים ולא להתייאש כי אין לכם הון עצמי. את ההחזר החודשי תוכלו לפרוס למספר רב של חודשים, כך שלא תרגישו כמעט את ההחזר ותוכלו ליהנות מנכס חדש או חתונה מרשימה או תואר נחשק או כל דבר עליו אתם חולמים!

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס