התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה ברגע

הלוואה לסגירת חובות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר מקומות אשר מציעים הלוואה ברגע. הן בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, גופים חוץ בנקאיים וגורמים נוספים מציעים לנו אפשרות ליהנות מהלווה ברגע, כלומר להרים טלפון, לבקש הלוואה, ותוך כמה רגעים, הכסף כבר אצלנו בחשבון.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

השאלות האם הלוואה ברגע היא דבר נכון או לא, מבחינה כלכלית וחברתית, עולות לא פעם לדיון. אנחנו ננסה להסביר כאן את הטיעונים בעד והטיעונים נגד ונסביר מדוע הלוואה ברגע יכולה להיות דבר מאוד חיובי, אם מנהלים אותה נכון ויודעים להשתמש בה בחוכמה.

לפני שניכנס לשאלה החברתית או הכלכלית, נסביר מה זו הלוואה ברגע. הרעיון הוא, שיש מקרים רבים בהם אנחנו צריכים כסף באופן מיידי, כסף שאין לנו כמובן או כסף שיש לנו אך בשביל להשתמש בו אנחנו צריכים לשבור תוכניות חסכון. על כן אין לנו ברירה, או להיכנס למינוס לבנק ואז לשלם ריביות ועמלות גבוהות לבנק (באופן עקרוני כניסה למינוס היא גם לא תמיד אפשרית, כי לא תמיד הבנק מאפשר זאת) או לקחת הלוואה ברגע.

הלוואה ברגע של קרדיט יוניון

במקרה כזה, הלוואה ברגע מאפשרת לנו לקבל את הכסף באופן מיידי, ללא ערבים, תוך התחייבות מצידנו להחזיר את הכסף תוך X זמן, בדרך מדובר על טווח של שנה ומעלה, זה יכול גם להגיע לטווח 5 שנים ואף יותר, כשהריביות הן בהתאם למה שהמקום קובע. חשוב לציין שהרבה פעמים הריביות הן מאוד גבוהות, אך מאחר ומדובר בהחזר שמתפרס על פי מספר שנים, כמעט ולא מרגישים בריבית שמשלמים.

האם הלוואה ברגע היא טוב או רע?

המתנגדים יטענו שיותר מדי אנשים משתמשים בהלוואה ברגע ללא אחריות כלכלית מצידם, יותר מדי מקומות מציעים הלוואת ברגע לאנשים שלא יכולים לעמוד בתשלומים שלהם.

מצד שני, מי שתומך בהלוואות ברגע, יטען שמדובר בגישה כלכלית וחברתית נכונה. ראשית, ישנם אנשים שזקוקים לכסף מסיבות שונות ודחופות, למשל, לצורך טיפולים רפואיים, לימודים, רכישת דירה, רכב, דברים שהם לא יכולים להסתדר בלעדיהם. אלמלא יקבלו הלוואה הם לא יוכלו לשלם עליהם. הדרך היחידה שלהם לקבל את הכסף היא באמצעות הלוואה ברגע.

שנית, מבחינה כלכלית, מדובר על כסף שנכנס לשוק. הוא נכנס, מתגלגל בשוק, וכך אותם אנשים שלוו את הכסף נמצאים בשוק, הכסף שלהם מגיע למקומות אחרים, מה שמוביל לעוד עסקאות, צמיחה, מקומות עבודה ועוד. כלומר מבחינה כלכלית מדובר על רעיון נכון. הכל שאלה כמובן אם מי שלוקח את ההלוואה משתמש בה בצורה נכונה ומחזיר אותה בזמן. למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות של קרדיט יוניון.

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס