התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

מימון עסקי – מה חשוב לדעת

בתקופות שונות בחיינו אנו נזקקים להלוואה כדי לשלם בעבור מטרה מסוימת. דבר זה נכון במיוחד בעבור בעלי חברות. כדי להבין בקלות את הדברים ניתן לקחת דוגמא היפתוטית.

לדוד יש עסק ומשכנתא, שלקח לצורך קניית אולם האירועים. אולם החזרי המשכנתא גבוהים מדי. לכן, דוד מצא עצמו במצב שעליו לפנות לפתרון מימון חיצוני.

על מנת לפתור את הבעייה, דוד פנה לקבל שירותי ייעוץ משכנתאות בחיפה, בסמוך למקום מגוריו. לאחר מכן, הומלץ לדוד למחזר את המשכנתא על מנת שההחזרים החודשיים שלו יהיו נמוכים יותר וכך הוא יוכל לעמוד בתשלומים.

מימון לפתיחת חברות

לעיתים, אדם מחליט שהגיע השלב בחייו העסקיים שבו הוא צריך לפתוח חברה. לשם פתיחת החברה, עליו להשיג הון ראשוני. אחת האפשרויות העומדות בפניו, להשגת הון ראשוני זה, היא פנייה לחברת מימון חוץ-בנקאי.

מימון לחברות בע"מ

בעלי חברות מוצאים עצמם לפעמים בבעיה תזרימית. פתאום, עליהם לשלם חוב למס הכנסה או איזושהי הוצאה אחרת בלתי צפויה נפלה עליהם. בסיטואציה זו, הפתרון העומד בפניהם הינו לקיחת הלוואה חוץ בנקאית בסכום שיכול להגיע למאות אלפי שקלים.

מימון לחברות ציבוריות

פתרונות מימון הם דבר שחשוב לא רק לבעלי עסקים וחברות פרטיות, אלא גם לחברות ציבוריות. ישנם מקרים, בהם המנכ"ל וחברי דירקטוריון של חברה ציבורית מבינים כי עליהם לקחת הלוואה חוץ-בנקאית כדי שהחברה הציבורית תוכל להמשיך ולהתקיים.

מימון לעובדי מדינה

עובדי מדינה הם גם ציבור שנזקק לעיתים להשלמת מימון. כידוע, עובדי מדינה נהנים מקביעות אך ממשכורת בסיסית נמוכה ביחס לשאר המשק. לכן, עובדי מדינה יכולים לפנות לגורם חוץ-בנקאי שיסייע להם לממן הוצאות בלתי צפויות.

מימון לאנשי קבע.

אנשי קבע, הינם קבוצה של אנשים שלאחר פרישתם מהצבא, מבינים שהכנסתם ירדה באופן משמעותי. במידה וירצו לקנות רכב או לממן טיפול שיניים, באפשרותם לקחת הלוואת גישור מחברה חוץ-בנקאית.

התהליך המימוני

לחלקינו יש משפחה או חברים שיסכימו להיות ערבים עבורינו. זאת, משום שהבנקים מבקשים שלפחות אדם אחד נוסף יהיה ערב להלוואה שלנו. במקרה שאין אנו חשים בנוח לבקש ממישהו לחתום על ערבות, ניתן לקחת הלוואה מגורם חוץ-בנקאי ללא צורך בערבים.

בנוסף, גורמים חוץ-בנקאיים יתנו לנו את ההלוואה באותו היום. זאת לעומת בנקים שקבלת הלוואה מהם עלולה לקחת מספר שבועות ואף חודשים.

יתרה מזו, כאשר אתם ניגשים לבנק לבקש הלוואה, אף פעם לא תדעו האם בסופו של דבר ההלוואה תאושר. מנגד, בפנייה לחברה חוץ-בנקאית הסיכוי שההלוואה תאושר הוא גבוה מאוד.

לסיכום

כמעט כל אחד מאיתנו יהיה במצב שהוא צריך לשלם בעבור הוצאה מסוימת ואין לו את האמצעים הכספיים הנדרשים לכך. חברת קרדיט יוניון יכולה לפתור את כל הבעיות הכספיות שלכם. השאירו את פרטיכם ותקבלו את הכסף עד סוף היום.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס