התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

דברים שכדאי לדעת על הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה להון עצמי

כאשר מדברים על הלוואות חוץ בנקאיות מדובר בהלוואות שניתנות על ידי גופים חיצוניים ולא על ידי הבנק עצמו.

כל אדם בין אם צעיר או מבוגר, רווק או נשוי עלול בשלב מסוים בחייו להזדקק להלוואה כספית, הסיבות הם רבות ומגוונות, הסיבות יכולות להיות משמחות כגון מימון חתונה או אירוע משפחתי, ולעיתים ההלוואה נועדה לטיפול בצרכים אחרים כגון מימון לימודים כמו קורס שוק ההון, תואר ראשון, לימודי העשרה ועוד. מימון טיפולי שיניים ואפילו גם כדי לסגור חובות ולצאת ממצוקה כספית.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

כאשר פונים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית ההלוואה שתתקבל מהחברה החוץ בנקאית לא קשורה לבנק עצמו ולכן היא אינה פוגעת במסגרת האשראי הבנקאית הקיימת . להחלטה לפנות לחברה חיצונית על מנת לקבל הלוואה יש יתרונות רבים:

תהליך זריז– בניגוד לתהליך של בקשת הלוואה בבנק שכדי לבקש את הלוואה יש לגשת פיזית לבנק להמתין בתור לפקיד שיתפנה , הפקיד יקשיב לבקשתנו ואז יצטרך להעביר את הבקשה לממונה מעליו לצורך אישור הבקשה . כל התהליך עד לקבלת כל האישורים ומתן תשובה ללקוח לגבי גובה ההלוואה והתנאים מתאריך למספר ימים ולעיתים אף יותר, בבקשת הלוואה חוץ בנקאית התהליך הרבה יותר מהיר ,הפניה נעשית באמצעות שיחה טלפונית ותהליך האישור נעשה תוך זמן קצר.

אין צורך בערבים להלוואה – כאשר פונים לבנק לקבלת הלוואה בהרבה פעמים ההלוואה תהיה מותנת בחתימה של ערב או שניים מה שמביא לסרבול  התהליך , גורם לאי נעימות בכך שיש לפנות לחברים או קרובי משפחה ולבקש מהם לעשות לנו טובה ולהיות ערבים שלנו ולשתף אותם בצורך לקבלת הלוואה , לעומת זאת כאשר פונים לגוף חוץ בנקאי אין צורך בערבים .

התחשבות ביכולת גובה ההחזר – מתוך מודעות בצורך של אנשים לקחת הלוואות לצרכים שונים  ומתוך רצון לאפשר לאנשים לעמוד בהחזרים ולסיים את תשלום ההלוואה ,הקביעה של גובה ההחזרים החודשיים נעשית בהתחשבות ביכולת הפירעון של הלווה .

הלוואה לכל מטרה – ניתן לבקש הלוואה חוץ בנקאית למימון כל מטרה ,  שיפוץ דירה , קניית רכב חדש, מימון לימודים, מימון טיפוליים רפואיים, מימון טיול, חתונה או בר מצווה, סגירת חובות ועוד.

העברה מהירה לחשבון  הבנק – חברות חוץ בנקאיות מודעות לעובדה שכאשר אנשים פונים לקבלת הלוואה הם זקוקים לכסף באופן מידי ולכן החברות החוץ בנקאיות דואגות שהתהליך בין מתן האישור ההלוואה לבין העברת הכסף לחשבון של הלווה יהיה תהליך קצר ביותר ודואגים להעביר את הכספים במהירות האפשרית .

 

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס