התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת

הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת
בניית מרפסת, כתלות בשורה של גורמים כמו הקומה בבניין, גודל המרפסת, חומרי הגלם מהם היא עשויה, מורכבות הבנייה שלה, סוג המרפסת (תלויה או עמודים) וכן הלאה, הוא פרויקט שיכול להיות כרוך בסכומים גבוהים של עשרות אלפי שקלים ויותר מכך. אלא שאתם מחכים למרפסת הזאת כבר זמן רב ואין שום סיבה שלא תבחרו בערוץ של נטילת הלוואה לטובת בניית המרפסת על פני הערוץ של חיסכון הסכום הנדרש לפני שבונים. במקרה כזה, תוכלו לפנות לערוץ של הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת ועל כך נדבר בשורות הבאות.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

בישראל פועלים מספר ספקי אשראי שמרכזים בידיהם את האשראי הניתן לגופים פרטיים ועסקיים בישראל. הגורמים הבולטים והמובילים בתחום זה הם כמובן הבנקים, אבל בעקבות הקלות רגולטוריות שנערכו בשוק בעשורים האחרונים, גם גופים אחרים שאינם פועלים תחת רישיון בנק, יכולים להעניק הלוואות לציבור הרחב. כל הלוואה הנלקחת מאותם ספקי אשראי שהם אינם בנקים היא הלוואה חוץ בנקאית, קרי הלוואה שניתנה על ידי ספק אשראי שהוא אינו בנק. ברמה היותר פרקטית, הלוואה חוץ בנקאית תישא בדרך כלל ריבית גבוהה יותר מאשר הבנק ותינתן בהיקפים מצומצמים יותר ולתקופות החזר קצרות יותר, מה שהופך את האשראי החוץ בנקאי למקור אשראי שמתאים לפרויקטים נקודתיים ומוגבלים ולמקרי חירום כלכליים, שיכולים לפגוש אתכם במהלך חייכם.

האם נכון לקחת הלוואה כזאת לטובת בניית מרפסת?

הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת היא בהחלט אפשרות שעומדת בפניכם ואם תתנהלו בצורה נכונה, גם תוכלו למצוא הלוואה אטרקטיבית בתנאים טובים. הלוואה כזאת הופכת לרלוונטית עבורכם אם וכאשר הבנק מסרב לבקשת ההלוואה שלכם או שמסיבות שונות אתם מעדיפים לקחת את ההלוואה לא דרך הבנק. במקרה כזה תוכלו לפנות לגורמים חוץ בנקאיים כמו חברות כרטיסי אשראי, חברות מימון, חברות ביטוח ואפילו קרן הפנסיה או קופת הגמל שלכם.

ענף אשראי שהולך ומתפתח בישראל בהקשר זה הוא ענף האשראי החוץ בנקאי לענף הבניין. המדובר על חברות מימון המספקות אשראי לפרויקטי בנייה ובכלל זה מציעות גם הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת. זוהי בהחלט אפשרות לגיטימית אך עליכם לבחון היטב את מידת הכדאיות שלה ולוודא שרמת הריבית המוצעת לכם היא סבירה וכדאית ואינה חורגת בצורה משמעותית מרמת הריבית בשוק. כמו כן, חשוב לוודא שהגורם ממנו אתם נוטלים הלוואה כזאת הוא גורם מוכר הפועל בצורה חוקית, רשום במשרד האוצר כספק אשראי מורשה ושאינו משתייך לגורמי פשיעה. בהיבט זה חשוב לציין שישנן חברות מימון רבות שפועלות בצורה חוקית ולגיטימית וכל אחת מהן יכולה להפוך למקור פוטנציאלי עבורכם לנטילת הלוואה חוץ בנקאית לצורך בניית מרפסת. בדקו היטב מול מי אתם עומדים, סגרו את המעטפת המשפטית ובנו את המרפסת שתמיד חלמתם עליה.

נכתב בשיתוף בלקון מרפסות המתמחים בהוספת ובניית מרפסות שמש.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס