התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

מחשבון הלוואה

הלוואה - להיפטר מהחובות

מחשבון הלוואה – מהו, ומדוע זהו כלי שיכול לסייע לכם להעריך את מצבכם לעתיד לפני קבלת הלוואה? מדוע מחשבון הלוואות נחשב לכלי אפקטיבי במיוחד ללווים רבים, המגיעים מסיטואציות שונות וזקוקים להלוואות המתאימות ספציפית להם?

בחברות רבות, כולל בנקים – הלווה יכול לפנות לפקיד ולקבל מידע על לוחות סילוקין בהם מגולם ההחזר הכספי בכל חודש, אבל הוא יכול להיות יותר חכם ופחות מופתע. באתר האינטרנט של כל גוף מלווה שמכבד את לקוחותיו, בין אם בנקאי או פרטי, תוכלו למצוא מחשבון הלוואה. במחשבון זה אתם נדרשים להזין נתונים כמו סכום הלוואה, גובה ריבית רצוי, ותקופת החזר בשנים.

המחשבון מחזיר נתונים כגון:

  • ההחזר בכל חודש.
  • הסכום הכולל שתשלמו בהינתן הריבית שהוספתם.

טיפ: לווה לא מלומד יכול לעשות את שיעורי הבית הכי אפקטיביים: להיכנס למחשבון ההלוואה באינטרנט ולראות לאיזה החזר הוא נדרש בהינתן ריבית ופרק זמן.

הסיבה העיקרית לצורך להיעזר במחשבון הלוואות

להזכירכם, כשמדברים באחוזים בלי לציין מספרים ליד אפילו לכלכלן המיומן ביותר יהיו שאלות נוספות. אחוז הריבית אינו מצרף אחוזי אלא בנוי מנוסחות כלכליות המתבססות על שיטות החזר מקולות (כמו שפיצר, שהיא הנהוגה ביותר בישראל) בזמן שמחשבים מחיר-הלוואה.

הכלל הברור הוא שככל שתזינו אחוז ריבית גבוה יותר לאותה תקופת זמן, מחיר ההלוואה יעלה.  והמסקנה היא – שאם תרצו להלוות 10,000 ₪ (לדוגמה) ותבחרו לשלם את ההלוואה בתוך שנה עם 1 אחוז ריבית, הנתון הגדול יהיה ההחזר החודשי (בשל תקופת החזר קצרת טווח). היות ובחרתם לשלם 1 אחוז ריבית, בחירה זו תתורגם ל- Y יחידות כסף נוספות להלוואה המקורית: סכום ההחזר הוא 10,000+Y ש"ח. הגדלתם ל- 2%? מחיר ההלוואה יעלה, ולא בהכרח ביחס ישר.

קרדיט יוניון, כמו כל חברה אחרת מחזיקה במודלים נפרדים לחישוב המחיר. אך אם צריך לסכם נקודה זו, זה כל מה שאתם צריכים לדעת:

  • אם השארתם את סכום ההלוואה 10,000 ₪, השארתם את הריבית 1%, אך שיניתם את תקופת ההחזר לשנתיים, המחיר Y יעלה. הסכום החודשי ירד. סך כל הסכום שיוחזר על ידכם יעלה.
  • אם השארתם את סכום ההלוואה 10,000 ₪, הגדלתם את הריבית ל- 2%, והשארתם את תקופת ההחזר על שנתיים, המחיר Y יעלה. הסכום החודשי יעלה. סך כל הסכום שיוחזר על ידכם יעלה.
  • כמובן שאם הגדלתם גם את אחוז הריבית וגם את תקופת ההחזר – המחיר לא רק יעלה אלא יזנק מעלה. הדרך היחידה להוריד מחיר של הלוואה היא על ידי הקטנת הסכום או הקטנת זמן ההחזר.

המחשבון מקל עליכם את הדרך להתוות מציאות

כמובן שאי אפשר לחזות מה בדיוק יקרה במציאות, ותמיד ייתכנו שינויים לכאן או לכאן, אבל סיכוי של 85-90% שאם הזנתם נתונים למחשבון ההלוואות, וגיליתם שאתם יכולים להחזיר את ההלוואה הזו בהינתן המחיר שהתקבל במחשבון, תנאי ההלוואה שיינתנו לכם בפועל בקרדיט יוניון יהיו דומים לתוצאה שקיבלתם – וזאת במידה ואושר להעניק לכם את ההלוואה – תשובה לגבי כך תינתן לכם בזמן קצר.

לפרטים על הלוואות חוץ בנקאיות מבוססות חישוב מקדים, צרו קשר עם קרדיט יוניון!

חזרה

לקבלת הלוואה מהירה בתנאים מיטביים וללא ערבים

מעוניין/ת

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס