התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה של 3000 שקל

הלוואה של 3000 ש"ח

לכל אדם קיים הרצון לשדרג ולהחליף מוצרים, בין אם זה מדובר במקרר שהתקלקל וכבר לא משרת את צרכי הבית או מחשב שעשה את שלו והגיע זמנו לפנות מקום לאחד חדש מתקדם יותר.

כמו כן, אנשים רבים מעוניינים לכסות את המינוס בבנק על ידי לקיחת הלוואה קטנה. כיום, לכל אחד ניתנת האפשרות לקחת הלוואה קטנה עד שלושת אלפים שקלים למימוש מטרות שונות. ההלוואה מספקת פתרון אידאלי לכל אותם אנשים הזקוקים למזומנים באופן דחוף בכדי להגשים את חלומותיהם אשר לא מצריכים סכומי עתק ופשוטים להחזר.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואה קטנה היא הלוואה הניתנת בדרך כלל באופן מהיר וללא צורך בערבים וביטחונות, לכן לא מעט אנשים אינם מהססים לפנות לגורמים שונים בכדי לבקש אותם. הדבר עוזר לחסוך בזמן יקר ובהתעסקות הבלתי פוסקת לעירוב גורמים נוספים.

בנוסף, ההלוואות הקטנות משמשות גם כאמצעי יעיל הנועד בכדי להימנע ממצבים שאינם נעימים בקרב אנשים בעלי חשבונות מוגבלים.

הלוואות קטנות למוגבלים

מדינת ישראל ומשרד האוצר קבעו חוקי בנקאות המאפשרים לאדם אשר מנהל חשבון בנק עובר ושב שבמהלך תקופה של שניים עשר חודשים מסר לתשלום כעשרה שקים שחזרו. חשבון זה יהפוך אוטומטית לחשבון מוגבל. כידוע, אנשים שחשבונותיהם מוגבלים הם לאו דווקא אנשים בעייתיים, אך לעיתים הם נקלעים למצבים קשים, למשל במקרה שאחד מבני הזוג פוטר מעבודתו והמשפחה מתקשה להסתדר רק עם הכנסה אחת. משפחות אלו עשויות להפוך לבעלות חשבון מוגבל. לכן, הלוואות קטנות הם בעצם מהוות פתרון קל ופשוט עבור משפחות הנזקקות למזומנים למטרה ספציפית בסדר גודל קטן.

הלוואות חוץ בנקאיות של שלושת אלפים שקלים למטרות שונות

לאחר שהוענק חופש פעולה פיננסי למגוון חברות ביטוח וחברות אשראי, לא מעט אנשים בוחרים לפנות לגורמים שונים לצרכי קבלת הלוואות מלבד לבנקים. כאשר ניגשים לחברות המספקות הלוואות חוץ בנקאיות ניתן ליהנות מתנאים גמישים, זמינים ונוחים יותר. להלוואות אלו קיים יתרון משמעותי המתבטא בעובדה שלא קיימת תלות בין נטילת ההלוואה לבין מסגרת האשראי. יתרה מכך, לרוב חברות אלה אינן מציבות הגבלות כאשר מדובר במתן הלוואה קטנה עד לשלושת אלפים שקלים. כמו כן, בדרך כלל הן אינן מעמידות קשיים בנוגע לערבויות, שיעבוד נכסים ושאר המגבלות אשר מוטלות על הלווים הלוואות מהבנקים.

כאשר אתם עומדים בפני ההחלטה לקחת הלוואה על סך שלושת אלפים שקלים רצוי לערוך סקר שוק ולוודא כי המקור ממנו אתם מבקשים את ההלוואה הוא מקור מהימן, וכי הריבית היא הוגנת ומצדיקה את לקיחת ההלוואה.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס