התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לעסק

הלוואה להון עצמי

כל מי שחולם על עסק משלו, לא תמיד לוקח בחשבון שבמהלך הזמן הוא עלול למצוא את עצמו במצבים לא פשוטים שעליו להחליט האם להישאר בגודל שהוא או לחפש דרכים שונות לגדול, כשלפעמים הדרכים האלה דורשות נטילת סיכון מסוים. לעיתים נטילת הסיכון היא הכרחית בשביל להמשיך להתקיים, בוודאי אם מדובר בשוק תחרותי.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דוגמא קלאסית לנטילת סיכון שכזה, סיכון הכרחי אשר חשוב לדעת כיצד לקחת, היא נטילת הלוואה לעסק. הרבה פעמים עסקים, כולל עסקים מבוססים ברמות מסוימות מגלים שאין להם ברירה אלא ליטול הלוואה לצרכים שונים על מנת שיוכלו להמשיך ולהתקדם, לשנות פאזה, לצאת ממצבים לא פשוטים ועוד. כשנטילת ההלוואה היא מתוך כוונה לגדול, אז קל יותר לקבל את ההחלטה הזאת, כי גם אם זה לא מצליח, תמיד אפשר לחזור למצב הקודם. קל יותר גם לקבל את ההחלטה האם ליטול הלוואה לעסק אם צריך מכונה או מכשיר מסוים שבלעדיהם העסק לא יכול להתנהל, מצד שני, אם מדובר על מצב של קריסה כלכלית, אז אולי מבחינה פסיכולוגית הרבה פעמים קל להחליט שאנחנו נוטלים את ההלוואה, אך מבחינה כלכלית, לא תמיד מדובר בהחלטה הנכונה, כי יתכן שאנחנו בסך הכל מעצימים את הבור אליו נכנסו.

הלוואה לעסק – מטרות ויעדים

ניתן לחלק את המטרות של הלוואה לעסקה למספר רבדים. ברובד הראשון, מדובר באמת על הלוואות שנועדו לעזור לעסק לגדול ולהתפתח. נניח ואנחנו חנות קטנה וברור לנו שיש לנו את הכלים לגדול אך אנחנו צריכים את התקציב לשם כך, תקציב לשטח, תקציב לפרסום, מלאי ועוד. במקרה כזה ההנחה שהגידול בלקוחות יאפשר לנו להחזיר את ההלוואה.

רובד אחר, החלפת מכשיר, מכונה, שיפוץ המקום וכדומה. מדובר בעיקר בעסקים שרוצים להיות בקו אחד עם עסקים אחרים בתחום שלהם. לא בהכרח מתוך כוונה לגדול כמו מתוך כוונה ליישר קו, כשכן יש כאן הנחה שאם זה לא יקרה, העסק לא יצליח להתמודד בעתיד עם עסקים אחרים בתחום שלוף.

רובד נוסף הוא של עסקים במשבר. במצב כזה, לוקחים סיכון ונוטלים הלוואה מתוך כוונה לעזור לצאת מהמשבר. יש מקרים שזה הכרחי ומשתלם, למשל אם עסק נפגע בגלל מחירי ייצור ולא בגלל ירידה בכמות הלקוחות, מצד שני, אם עסק נפגע כתוצאה מירידה דרסטית בלקוחות ונעשו כבר כמה ניסיונות לשנות את המצב, עולה השאלה האם הלוואה אכן תעזור או שמא צריך תוכנית ניהול חדש וצמצום הוצאות במקום הרחבתן.

הלוואות לעסק של קרדיט יוניון

קרדיט יוניון מתמחים בהלוואות חוץ בנקאיות והלוואת לכל מטרה לעסקים, לעצמאים, לשכירים, עובדי מדינה ועוד. צרו עימנו קשר עוד היום בכדי לבדוק התאמתכם להלוואה!

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס