התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount

שאלות ותשובות

רובכם ודאי חושב כי הדרך היחידה והבטוחה ביותר לקבלת הלוואה הינה באמצעות הבנקים בישראל. אז יש לנו חדשות בשבילכם – אתם טועים. בישראל ישנם גופים רבים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות אלו ניתנו על ידי גופים שהמדינה מכירה בהם ואישרה להם להעניק הלוואות, כך שמהיום לבנקים בישראל יש אלטרנטיבה.

חברות אשראי חוץ בנקאיות מעניקות הלוואות באופן מהיר יותר ולרוב עם פחות בירוקרטיה. הלוואות אלו ניתנות על ידי חברות ביטוח, בתי השקעות, גופים פיננסיים וחברות כרטיסי האשראי. כל החברות הללו מורשות ומוסמכות להעניק הלוואות על ידי המדינה לכל המעוניין.

בכל מקום בו תבקשו הלוואה תדרשו להסביר מדוע אתם צריכים הלוואה. הדבר תקף גם בחברות האשראי החוץ בנקאיות, שכן הלוואות ניתנות כאמור בהתאם לכללים ולרגולציה הנדרשת בישראל. לרוב ידרשו מכם גם להוכיח שאכן השתמשתם בכספי ההלוואה למטרה זו.

מטרות לגיטימיות לקבלת הלוואה מתקשרות לרוב לסגירת המינוס בבנק, לרכישת רכש, למימון שכר לימוד, לחופשות משפחתיות ולטיפולים רפואיים שונים.

בהנחה ואתם עומדים בקריטריונים של החברה, תוכלו לקחת הלוואה עד לגובה מסוים שיוגדר על ידי החברה. אם לדוגמא תרצו לקחת הלוואה בכדי לרכוש דירה, אזי לא תאושר לכם ההלוואה ולצורך כך עליכם יהיה לקחת משכנתא באמצעות המוסדות המקובלים בישראל.

בכדי לקבל הלוואה מומלץ בשלב הראשון לקבל החלטה באשר למטרת ההלוואה ולגובה הסכום אותו אתם מבקשים. כמו כן, רצוי תמיד לבדוק אם יש ביכולתכם להחזיר את ההלוואה בהתחשב בתלושי השכר שלכם, מסגרת האשראי בבנק וכו’. ברוב החברות תוכלו לקבל את ההלוואה בטלפון, באמצעות אתר האינטרנט או בפגישה אישית בה תקבלו הסברים מלאים על תהליך לקיחת ההלוואה. לרוב תדרשו להציג מסמכים שונים שיראו את היכולת שלכם להחזיר את ההלוואה במסגרת הזמן המקובלת באותה חברה.

לאחר שאושרה ההלוואה תוכלו לקבל אותה באמצעות העברה בנקאית, צ’ק או כסף מזומן, כל חברה ואפשרויות הענקת ההלוואות בה. את החזר ההלוואה תוכלו לעשות בהתאם לדרישות החברה המלווה.

החזרים של הלוואות חוץ בנקאיות מתבצעים בדרכים שונות ולרוב בטווח של בין 12 חודשים ל-18 חודשים. בנוסף, חשוב לדעת כי על כל הלוואה שלוקחים קיימת ריבית אותה אתם נדרשים לשלם בהתאם לגובה ההלוואה ובהתאם לפריסת החזר ההלוואה.

בשוק ההלוואות קיימות ריביות צמודות ולא צמודות, משתנות ולא משתנות. אם אתם לא מבינים במה מדובר, כדאי לכם להתייעץ עם איש מקצוע בלתי תלוי שאינו קשור לגוף פיננסי כזה או אחר ואינו קשור לגוף ממנו אתם לוקחים את ההלוואה על מנת שיעשה לכם סדר.

לכל אדם מתאימה הלוואה בגובה מסוים, בתנאים מסוימים ובהחזרים מסוימים – הטובים ביותר עבורו. בכל אופן, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיביט על נתוני הכספים שלכם בבנק וידריך אתכם באשר להתנהלות המומלצת.

או מלא פרטיך וקבל הלוואה תוך שעה  לקבלת הלוואה מהירה בתנאים מיטביים וללא ערבים

  מעוניין/ת

  הלוואה לחברות בע"מ בלבד

  X

  הלוואה לעסקים וחברות

  לקבלת הלוואה מלאו טופס