התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

מתי נזדקק להלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה ללימודים

במרוץ החיים מרבית האנשים מוצאים את עצמם עובדים מסביב לשעון על מנת שיוכלו לספק לעצמם ולמשפחתם רווחה כלכלית וכדי שיוכלו לחיות בכבוד ולספק לעצמם ולמשפחתם את הצרכים הבסיסיים לקיום. אולם מה קורה כאשר יש צורך בהוצאה כספית שלא תוכננה בתקציב השוטף?

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דוגמאות בהן נזדקק להלוואה

לעיתים בנסיבות מסוימות יש צורך בהוצאה כספית גדולה לדוגמא: הבן או הבת מתחתנים וההורים המאושרים רוצים לעזור להם במימון הוצאות החתונה , הילד חוגג בר מצווה וההורים מעוניינים לתכנן לרגל המאורע מסיבה שאליה יוכלו להזמין את כל המשפחה, המכרים והחברים של הילד ולחגוג את האירוע המשמח,  העסק זקוק לבוסט ויש צורך לגייס סכום לצורך קידום אתרים, רוצים לתכנן חופשה משפחתית מפנקת אך לא ניתן לממן מתוך התקציב השוטף, רוצים לרכוש רכב חדש, הדירה ישנה וזקוקה לשיפוץ, רוצים להשתדרג ולקנות פינת אוכל חדשה, יש צורך במימון לטיפול רפואי יקר, בכל המקרים האלו מדובר בהוצאה כספית גדולה שלא בהישג יד והפתרון האפשרי כדי להשיג את סכום הכסף הדרוש הוא על ידי בקשת הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואות לצורך הון עצמי

ישנם  מקרים ומצבים נוספים שמובילים את האנשים להזדקק להלוואה חוץ בנקאית, דוגמא לכך היא כאשר האדם שזקוק להלוואה הוא צעיר אשר אין לו חסכונות וערבויות ולכן הבנק מסרב לאשר לו הלוואה, מקרה נוסף הוא כאשר מסגרת האשראי הבנקאית נוצלה וצריכים עוד הלוואה כדי לסגור חובות ולהקטין את המינוס בחשבון הבנק והבנק מסרב לתת עוד הלוואה.

במצבים אלו בהם יש צורך בסכום כסף שאין אפשרות לארגן מהתקציב השוטף אנו נזקקים להלוואה מגורם חיצוני והפתרון הוא על ידי בקשה להלוואה חוץ בנקאית, אותה חברה חוץ בנקאית תוכל לעזור ולאפשר לנו לפתור את הבעיה הכספית בעזרת הלוואה בגובה סכום הכסף הדרוש ותאפשר לנו להחזיר את ההלוואה על ידי פריסה לתשלומים וביצוע החזר חודשי קבוע לתקופה שתיקבע מראש עד לפירעון מלא של ההלוואה.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

יתרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית:

  • מדובר בתהליך מהיר מרגע הבקשה ועד לאישור הלוואה, התהליך מתבצע ללא עיכובים ובירוקרטיה מיותרת.
  • הפניה לבקשת הלוואה נעשית בשיחה טלפונית ואין צורך להגיע פיזית .
  • העברת הכסף לחשבון הבנק מתבצעת תוך זמן קצר ללא צורך בהמתנה של שבועות.
  • ההלוואה מתבצעת ללא צורך בערבים- ניתן לקבל את ההלוואה ללא הצורך לבקש טובה מחברים או מכרים ולערב אנשים נוספים בתהליך קבלת ההלוואה.
  • שמירה על פרטיות וסודיות.
  • הלוואה לכל מטרה – למידע נוסף.
  • הסדר תשלומים נוחים, הפריסה לתשלומים נעשית תוך התחשבות ביכולת הלקוח על מנת לאפשר ללקוח לעמוד בהחזרים.
חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס