מהם היתרונות והחסרונות לכרטיסים שאינם בנקאיים?

הזמנת כרטיס אשראי
מה בעמוד?

לרוב נראים מערביים מחזיקים בכרטיס שאינו בנקאי מחוץ לבנק. הם שואלים את עצמם, "מה היתרון והחיסרון של כרטיס אשראי 'רגיל' זה?" מהם כמה מכרטיסי האשראי הנפוצים יותר זמינים, ובאשר עליכם להשתמש? זה כאשר הוא נכנס לאתר "מידע" וקיבל את כל התשובות המסבירות כל כרטיס.

מהם כרטיסי אשראי בנקאיים?

כרטיסי אשראי שנמכרו ישירות על ידי חברות כרטיסי האשראי (או מועדוני הלקוחות העובדים איתם) ידועים בשם כרטיסי אשראי בנקאיים.

כרטיס זה התרחש בגלל התסכולים שעומדים בפני ספקי כרטיסי האשראי כאשר הבנק שלט כמעט על כל ההחלטות לגבי אילו כרטיסי אשראי יונפקו ללקוחות. ואם הספק לא נכנס להסכם לעשות זאת, אי אפשר היה להציע את כרטיסי האשראי שלהם לצרכנים.

הוצאות על כרטיס אשראי זה רעיון טוב לפחות משלוש סיבות עיקריות.

  • שיחה ישירות לחברת כרטיסי אשראי, ולא דרך הבנק שלך, יכולה לאפשר לך לקבל הטבות ומבצעים שאינם זמינים בבנקים.
  • היתרונות של כרטיסי אשראי שאינם בנקאיים קשורים בדרך כלל למועדונים אליהם הם קשורים.
  • כרטיס אשראי בנקאי מאפשר לך לקבל הלוואות והוצאות גלגול. המשמעות היא שאם אתה רוצה "אשראי", או הלוואה קטנה יותר (מכאן השמות בכרטיסים), אינך צריך לעזוב את הבנק. אתה יכול גם להשיג אותו באמצעות כרטיס האשראי שלך, ועם תנאים טובים ונוחים יותר.

מה הסיבות לכך שאסור להזמין באמצעות כרטיס בנק?

חשוב להימנע מהזמנת כרטיסים שאינם בנקאיים מהסיבות הבאות:

  • כרטיס אשראי בנקאי או כרטיסים הדורשים אותנו להוצאות כמו כרטיסי חברות יכולים להוביל אותנו לבזבז יתר ולסיים בגירעון תמידי.
  • אם אנו משתמשים בכרטיסי אשראי זרים המקושרים למועדון החברות, אנו מרגישים כאילו אנו מקבלים יותר יתרונות ועלולים בסופו של דבר לבזבז יותר.
  • בנקאות בכרטיס אשראי זר עם הבנק שלך לא תמיד קל. לאומי כרטיס עשוי שלא להיות הסדר עם בנק האיחוד. לקוח של איחוד בנק לא יוכל לראות באתר שלהם את ההוצאות הצפויות לכרטיס. לקוח בנק האיחוד יצטרך לבקר בדף האינטרנט של לאומי כרטיס. הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי היא תהליך מסורבל הדורש את החתימה מהבנק. חשוב לציין כי הזמנת כרטיס יכול להיות תהליך מסובך.

קבלת אשראי מחברה אמינה

יש כיום מספר חברות הלוואות חוץ בנקאיות שאינן בנקאות כמו גם בנקים המספקים אשראי.

עליכם לבדוק שהאשראי המוצע שלכם עם חברות שאינן בנקאיות אושר על ידי האוצר.

כאשר עסק מאושר על ידי משרד האוצר זה אומר שהם בטוחים וידועים באיכות גבוהה.

זהו תחום של לחץ שמעלה פחדים רבים. אבל איפה נוכל לבדוק מי או לאן הם לוקחים את ההלוואה?

לפני שתגיש בקשה לאשראי עם חברות שאינן בנקאות, וודא שהלוואות/אשראי מאובטחות. בדרך זו תרגיש בנוח לאורך כל הדרך ותהיה בטוח שאתה בידיים בטוחות.

לכן חשוב שלא תמהר את תהליך חיפוש ההלוואות. במקום זאת, בחר את המיקום עבור ההלוואה שלך המציע את רמת הבטיחות והביטחון הגבוהה ביותר.

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

תפריט נגישות

בדקו אם לעסק שלכם מגיעה הלוואה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום