התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

לקיחת הלוואה לשדרוג נראות המשרד

רוכשים משרד כך תעשו את זה

סטטוס המסמל יותר מכול את הצלחתה של חברה הוא בהיותה בעלת מטה קבוע של משרדים המשלב את מיתוגה באופן מוקפד ומוצלח ושמקרין יוקרה וסדר ארגוני. ועם זאת, עבור עסקים קטנים ובינוניים, הרי ששיפוץ כולל של המשרד עלול להתברר כהוצאה גבוהה המצריכה קבלת הלוואה.

מצד אחד, ככל שנשדר יוקרה ומיתוג, כך לקוחות חדשים יראו בנו כגורם אמין ומבוסס וכך גם נגדיל את פעילות העסק ונצמח. מן הצד השני, לקיחת אשראי יכולה להתברר כסוגיה בעייתית אל מול הבנקים, ואיננו גם בטוחים אם נרצה במתן הלוואה חוץ בנקאית.

היבטים לבחינה בטרם לקיחת הלוואה חוץ בנקאית למשרד

החלטתם לשפץ את המשרד והבנק סירב לבקשתכם להלוואה? ניתן בהחלט לקבל הלוואה חוץ בנקאית אשר תפתור את הסוגיה ובתנאים נוחים.

ועם זאת, רגע לפני שאתם קופצים על המציאה, מוטב תמיד לכלכל את הצעדים היטב ולברר אם אכן מדובר בהשקעה כדאית, או שמא רצוי להמתין מעט עם ההחלטה.

משך הזמן המתוכנן להישארות במשרד

הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל עבור מגוון רחב של צרכים, רק חשוב לוודא היטב כי אכן הצרכים שלכם כבעלי עסקים תואמים את המשרדים בהם תרצו לערוך את השיפוצים.

בטרם לקיחת האשראי, היוועצו עם איש מקצוע דוגמת שמאי מקרקעין או עורך דין נדל"ן, אשר יבחנו היטב את הנכס ויספקו לכם מידע מועיל באשר לעתידו. האם ישנן תכניות פיתוח אזוריות שעלולות להפריע להתנהלות השוטפת ולגרום לכם לחפש אחר נכס אחר?

רכישת חלל משרדי למשכן קבע

קרדיט יוניון מעניקה הלוואות חוץ בנקאיות בגובה של עד מאתיים אלף שקלים. ייתכן מאוד שבסכום שכזה ולצד קבלת משכנתא מן הבנק, מוטב יהיה לשקול השקעה ברכישת נכס כמשכן קבע. במשכן שכזה, תוכל החברה לצמוח ולהתפתח, ויתרה מזאת לא להיות תלויה ברצונותיו וגחמותיו של בעל הנכס המסחרי.

ניתן רק לשער את עוגמת הנפש הרבה שיכולה להיווצר עבור בעל עסק שהשקיע את סכום ההלוואה בשיפוץ משרד מושכר, ושנאלץ לשלם שכירות שעולה מדי שנה או יתרה מכך לעזוב.

פערי ריביות ושמירה על אובליגו בנקאי

החלטתכם על כדאיות שיפוץ המשרד היא סופית, ועתה רק נותר לבחור בין הלוואה מצד הבנק לבין מקבילתה החוץ בנקאית.

בפעולה שכזו, מומלץ לבחון היטב שני פרמטרים עיקריים בעת לקיחת הלוואה מן הבנק:

האם ההלוואה תגרע את האשראי הקיים באופן שיזיק לעסק? ייתכן מאוד שבעתיד הקרוב או הרחוק, תזדקקו להלוואה מן הבנק שלא תתאפשר לאור ההלוואה הנוכחית לצורכי השיפוץ.
האם הריבית מן הבנק כדאית על פני זו החוץ בנקאית? ייתכן מאוד שיתברר כי ההלוואה החוץ בנקאית משתלמת יותר, וכך גם הכסף שבארנק וגם האובליגו נשמרו.
התייעצו עמנו

באם אתם בעלי חברה או עסק הנמצאים בצומת דרכים באשר לתזרים המוזמנים, צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס