התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה חברתית – שוות את ההשקעה

יועץ שכנתא

אנשים נורמטיביים רבים שצברו כספים בבנק, מעוניינים להעניק הלוואות חברתיות כדרך חיים.

הערך המוסף של הלוואות חברתיות

מי שיש לו ממון ומאוכזב מהעובדה שאם יחסוך אותו בבנק יקבל ריבית נמוכה ביותר שלא תיצור עלייה בערך הכסף, מחפש דרכים אחרות שיעלו את הערך של ההון שלו. אחת הדרכים שמתרחבת היא הלוואות חברתיות אשר יוצרת חיבורים אנושיים בין אנשים זרים שמעוניינים להלוות כספים לבין אנשים אחרים שמעוניינים ללוות כספים למטרות שונות.

תהליך ההלוואות החברתיות

עקרון הפעולה הבסיסי הוא שאדם שיש לו כסף בבנק מעביר סכום ספציפי לאדם אחר שהוא אינו מכיר. מקבל ההלוואה והמלווה חותמים ביניהם על הסכם בדבר אופן ההתנהלות לגבי הכספים הללו, מתי יתקבל הכסף, איך יבוצע ההחזר, בכמה תשלומים ומהי הריבית. ההסכם מעגן בדרך חוקית את המחויבות של הלווה להחזר מלוא הכספים לאדם המלווה בתוספת הריבית ההוגנת שסוכמה בין הצדדים.

לאחר קבלת הכספים, הלווה מקפיד להחזיר מדי חודש בתאריך שסוכם בין הצדדים את מלוא הסכומים וכך הוא פועל מדי חודש עד שהוא מחזיר את כל הכספים בדיוק כפי שרשום בהסכם.

הקושי בקבלת הלוואות

גורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים מערימים לא אחת קשיים על הלקוחות אשר זקוקים לכספים כיוון שהם לא מאשרים להם הלוואות עקב סיבות שונות. הלקוחות אובדי העצות זקוקים לכסף באופן נואש ואינם יודעים כיצד לפתור את הבעיה הפיננסית שאליה הם נקלעו.

ההלוואה החברתית פותרת להם בעיה לא רק בפאן הכלכלי אלא גם בפאן האנושי, להלוות כסף מאדם זר שמבצע זאת ברצון ובתהליך קל ומהיר.

הרווח של המלווה

המלווה מצליח לעזור לאדם זר, לעזור לו לפתור בעיה קשה שמעיקה עליו וזאת בדרך הוגנת של הלוואה מהירה וריבית סבירה שהוא יכול לעמוד בה. מעבר לכך זוהי פריסת תשלומים שנוחה ללווה, המלווה הוא בדרך כלל גמיש ומאפשר פריסת תשלומים נוחה, על פי יכולת ההחזר של הלקוח.

השקעה בהלוואות חברתיות

מי שיש לו כסף ולא מרוויח מהריבית המינורית בבנק, פונה לדרך זו של הלוואות חברתיות. כך הוא מגדיל באופן מתמיד את ערך ההון שלו, כל סכום שהיה ברשותו הופך לסכום גבוה הרבה יותר עם הזמן. כדי להרחיב את ההשקעה, המלווה חותם על הסכמים עם כמה וכמה לווים, כל אחד מהם זקוק לסכום אחר וככה הוא מפזר את ההשקעה שלו.

בסופו של דבר לאחר קבלת מלוא הכספים חזרה הוא נהנה לראות את העובדה שהשווי שלהם גדל וכך הוא ממשיך כל הזמן להעניק עוד ועוד הלוואות ולחתום על הסכמים עם אנשים זרים אחרים.

לא אחת אדם זר מבקש ממנו הלוואה ולאחר שהוא מסיים להחזיר אותה, הוא מבקש הלוואה חברתית נוספת כיוון שהוא מרגיש בנוח מולו והתהליך חוזר חלילה.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס