התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

יועץ משכנתאות פרטי

יועץ שכנתא

עד לפני מספר שנים בודדות אנשים היו מגיעים לבנקים על מנת לקחת את הלוואת המשכנתא שלהם ללא כל סיוע מקצועי. עד היום ישנם אנשים שסומכים על יועצי המשכנתאות שהבנקים מעמידים לרשותם ולא מסתייעים באחד מהשירותים החשובים ביותר, יועצי משכנתאות פרטיים.

אך לפני שנעסוק בחשיבותו של יועץ משכנתאות פרטי ובכל ההבדלים המשמעותיים בין היועץ הפרטי ליועץ מטעם הבנק, חשוב להדגיש ולומר כי הלוואת משכנתא היא ללא ספק אחת ההלוואות הגדולות והמשמעותיות בחייהם של אנשים רבים. בשל הסכום הגדול וכמובן שנות ההחזרים, כל שינוי הכי קטן בתנאי ההלוואה יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות ולעיתים אף במאות אלפי שקלים.

לפני לקיחת הלוואה משמעותית כל כך, אתם רוצים להגיע מיוצגים על ידי אנשי מקצוע שעברו את כל ההסמכות הנדרשות ומכירים היטב את כל המסלולים הקיימים. 

 

השירותים החיוניים שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים 

 

יועצי משכנתאות פרטיים עברו מסלול הכשרה קפדני אשר נועד להכשיר אותם מקצועית להיכרות מלאה עם כל אפשרויות הלוואת המשכנתא הקיימות. יועצים פרטיים אלה מציעים את שירותם המלא עבור הציבור, מה שכולל כמובן התרוצצות בין כל הבנקים לקבלת הצעות מגוונות, ניהול משא ומתן מקצועי תוך היכרות התנאים המקסימליים שהבנקים מסוגלים לתת, התמודדות עם לא מעט בירוקרטיה בנקאית וכמובן ליווי צמוד לכל שאלה בכל מהלך הדרך. שירות זה חוסך ללקוחות רבים עשרות אלפי שקלים ולעיתים אף יותר.

לעומת זאת, יועצי המשכנתאות שהבנקים מעמידים לרשות הציבור ללא תשלום, לוקים בניגוד אינטרסים. ככל שהלקוח יקבל תנאים טובים יותר, כל מקום עבודתם, הבנק, ירוויח פחות. 

 

יועצי המשכנתאות שהבנקים מעמידים לרשות הציבור משרתים בראש ובראשונה את צורכי הבנק

 

ניגוד אינטרסים זה גורם ליועצי הבנק להעלים מעיני הציבור את מסלולי המשכנתא הטובים והאטרקטיביים ביותר שיוכלו לחסוך לכם לא מעט כסף. מעבר לכך, יועצי משכנתאות פרטיים מציעים ללקוחותיהם שירות נוסף וחשוב במיוחד. יועצי המשכנתאות הפרטיים יושבים לשיחת היכרות מעמיקה עם הזוג ויכולותיו הכלכליות. היכרות מלאה עם כלל המשתנים תסייע ליועצים הפרטיים לבנות תמהיל משכנתא שיאפשר לזוג לעמוד בכל שנות ההחזרים שלהם ללא תחושת דוחק כלכלי.

בין כלל השיקולים הם מביאים בחשבון את הרצון להתחדש ברכב גדול יותר בקרוב, את סיום שנות הלימודים ועלייה צפוייה במשכורת, קידום במקום העבודה, תכנון על התרחבות המשפחה ואף שחרור מענק כספי כלשהו מפיקדון כזה או אחר.  כלל הנתונים הללו משפיעים באופן ישיר על בניית התמהיל מה שיכול להבטיח לכם שתעמדו בשנות ההחזרים בכבוד. 

 

הליך פשוט, יעיל, מהיר ומיטבי – הדרך להתמודדות נכונה עם קבלת הלוואת המשכנתא

 

מעבר לכלל היתרונות הללו, חשוב להדגיש כי יועצי משכנתאות פרטיים עושים את כל העבודה עבור הלקוח ובכך חוסכים לו שעות ארוכות של התמודדות עם בירוקרטיה בנקאית והתרוצצות בין כמה בנקים מתחרים. הלקוח מגיע אך ורק למעמד החתימה ובכך עובר הליך פשוט, יעיל, מהיר ומיטבי.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס