התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לטיפול רפואי

הלוואה לטיפול רפואי

לפעמים אנשים נדרשים לעבור טיפול רפואי יקר או לממן שהות של קרוב משפחה במרכז רפואי מסוים, כגון: שיקום לאחר תאונה ח"ו, תהליך גמילה אחרי הפנייה של מרכז רטורנו במכון מסוים, ניתוחים אסתטיים ועוד סיבות נוספות כאלה ואחרות.

בדרך כלל טיפולים רפואיים או פרא רפואיים ארוכים ומתמשכים דורשים סכומי כסף גדולים מאד שבדרך כלל לא מצויים בשוטף של אדם מין השורה.  חשוב שתדעו כי ישנם גופים פיננסיים רבים המעניקים הלוואות לצורך טיפולים רפואיים או ניתוחים.

אילו גופים מעניקים הלוואות לטיפול רפואי?

הלוואות קטנות או גדולות לתהליכים רפואיים שונים ניתן לקבל כמובן מבנקים רגילים או מחברות כרטיסי אשראי ומחברות חוץ בנקאיות פרטיות. אפשרות טובה נוספת למימון טיפול רפואי יקר, היא הלוואה על חשבון כספי הפנסיה שלכם או על חשבון קרן השתלמות. חשוב שתדעו כי גם חלק ניכר מקופות החולים במשק מציעות הלוואות לצורך טיפול רפואי, אך הן בדרך כלל מוגבלות בסכומים נמוכים יחסית.

גם מרפאות פרטיות מציעות הלוואות למטופלים שלהן כדי לסייע להם לעבור את התהליך הרפואי בקלות יתרה, בלי צורך להתמודד עם בעיות כלכליות בנוסף לבעיה הבריאותית.

מרפאות הפלסטיקה והאסתטיקה החדישות מציעות למטופלים הלוואות נוחות עם הסדר של חברת מימון מסוימת, כך שהם מקבלים הכל במקום אחד – גם טיפול וגם מימון.

ההמלצה שלנו כמובן, היא תמיד לבדוק את תנאי ההלוואה ולערוך השוואה בין כל ההצעות שקבלתם ולבחור מתוכן את ההצעה המתאימה לכם ביותר, הן מבחינת סכומים והן מבחינת תנאי החזר וריביות.

מסלולי הלוואות על פי טיפול רפואי

ישנם גופים פיננסיים המצעים הלוואות מסוימות על פי טיפול רפואי נדרש. כך תוכלו מצוא הלוואה לצורך טיול שיניים, הלוואה להשתלת שיניים, הלוואה לטיפולי פוריות, הלוואה להשתלה ועוד. מומלץ להיעזר במי שמבין עניין כדי שתוכלו לבחור במסלול ההלוואה טוב ביותר עבורכם ועם תנאי החזר שיתאימו למצב הכלכלי שלכם.

ישנם גופי מימן המאפשרים את החזר ההלוואה רק אחרי סוף הטיפול הרפואי, דבר שיכול להקל משמעותית על הרוגע הנפשי של האדם כך שיוכל להתפנות לטיפול הרפואי הרוגע מבלי לדאוג מבעיות של החזרי הלוואות ועמידה בהסכמים.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס