התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

היתרונות של הלוואות לעצמאים

הלוואות לעצמאים

עצמאים בארץ נאלצים לשרוד תנאים השתכרות לא קלים הכוללים בתוכם: תשלומי מיסים גבוהים, תשלומים גבוהים לביטוח לאומי, תנאי תשלום של שוטף + 30 ואף 60 ו 120, העדר זכויות סוציאליות ועוד. בשל כך ישנם עצמאיים רבים שנאלצים לבקשה הלוואה על מנת לאפשר לעסק שלהם לשרוד, לפעול ולשגשג – אך לעיתים רבות גם בקשת ההלוואה נדחית על ידי גופים כמו בנק וחברות האשראי.

מדוע דוחים הגופים השונים את בקשת העצמאיים?

מלבד התנאים הקשים יותר שמולם מתמודדים עצמאיים, נאלצים עצמאיים רבים להתמודד עם סירובים להלוואות, וזאת בשל העדר תלוש משכורת מסודר. עם זאת, כאשר חשבון הבנק והאשראי של העצמאי נחשב יציב – ניתן לקבל הלוואות מהבנקים שבהן יתרונות כגון: ריבית נמוכה, עמלות ניהול נמוכות ותנאי הלוואה גמישים וטובים יותר.

הלוואות לעצמאים

אבל מה עושים כאשר חשבון הבנק לא מאד יציב ואנו זקוקים להלוואה?

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

במקרים בהם חשבון הבנק של העצמאי לא יציב אך בכל חשוב לקבל הלוואה על מנת לגרום לעסוק להמשיך לפעול ולשגשג, פונים עצמאיים רבים לחברות חוץ בנקאיות. חברות מסוג זה מעסיקות מומחים רבים בתחום הבנקאות שיכולים להבין את צרכי העסק שלכם, את הצרכים שלכם, ולייעץ לכם על מנת שתוכלו לקבל את ההלוואה המתאימה לכם ביותר.

שירותי לעצמאים מחוברות חוץ בנקאיות

חברות חוץ בנקאיות מאפשרות הלוואות לעצמאיים במגוון סכומים. ההלוואות מתאימות לכל מטרה ולהן יתרונות רבים. בין היתרונות של ההלוואות ניתן למצוא: ריבית נמוכה ביותר, הלוואה ללא ערבים, סכום כסף מיידי ובמזומן, ייעוץ מבנקאים, ומגוון שירותים.

פרט להלוואות לצורך עסקי, עצמאים צריכים הלוואות גם לצרכים פרטיים. אם למשל, עצמאי מתעתד לנסוע לחו"ל ולשם כך הוא צריך מזוודות באיכות גבוהה – בין אם זה לנופש פרטי או אפילו לצרכי עסקים – ייתכן כי הוא יזדקק הלוואה קטנה לשם כך. במקרה הזה, אפשר לפנות לבנק אך רבים יעדיפו לפנות דווקא לגורם חוץ בנקאי מפני שלא מעט עצמאים "מסומנים" כלקוחות בעיתיים בעיני הבנק שלהם.

מלבד זאת קיימים יתרונות רבים שמתווספים להלוואות לעצמאיים:

  • קבלת הכסף באופן מיידי – הלוואה חוץ בנקאית לעצמאיים כוללת קבלת הכסף באופן מייידי לחשבון הבנק.
  • הבנת המצב בפיננסי של הלקוחות – בעת קבלת ההלוואה תוכלו לקבל ייעוץ פיננסי, ניתוח המצב הכספי, והבנה של סכום ההלוואה שאתם זקוקים לו.
  • העדר המתנה – בניגוד לבנקים, גופים להלוואות חוץ בנקאיות מקצרים רבות את זמן ההמתנה שעומד בבנקים על שבועות רבים.
  • לא עוד בירוקרטיה – חברות מסוג זה מאפשרות קבלת הלוואה עם מינימום טפסים והליכי בירוקרטיה.
  • שירות מצוין – בשל התחרות שקיימת בין חברות להלוואות חוץ בנקאיות, והבנקים, השירות של חברות מסוג זה הינו מהיר ויעיל במיוחד.

הלוואה חכמה

אז אם אתם עצמאיים שרוצים להגשים חלום, לשקם את העסק או לעשות משהו עבורכם, בדקו עוד היום כיצד הלוואה חוץ בנקאית יכולה לסייע לכם.

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס