התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לפתיחת עסק

הלוואות לעצמאים

מבחינה כלכלית, פתיחת עסק מזכירה מאוד את פרדוקס הביצה והתרנגולת. אתם רוצים לפתוח עסק חדש כדי להרוויח ממנו כסף, אבל על מנת לפתוח אותו אתם זקוקים לכסף, והרי עדיין לא הרווחתם אותו. אז מה עושים?

יש יזמים שירימו ידיים כבר בשלב הזה, אולם אין שום סיבה לוותר על החלום העסקי שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקחת הלוואה ולהשתמש בכסף הזה על מנת לפתוח את העסק: לשכור חנות או חלל עבודה, לרכוש ריהוט משרדי, לממן הוצאות פרסום וכדומה. לאחר מכן, ככל שהעסק שלכם יתקדם, ובתקווה גם יצליח וישגשג, תוכלו להחזיר את ההלוואה.

אפיקי מימון לעסק חדש

יזמים רבים נוהגים לפנות באופן אוטומטי אל הבנק שבו מתנהל חשבונם האישי בבקשה לקבלת הלוואה. במקרה כזה, הבנק יבקש להכיר את התוכנית העסקית שלכם, על מנת לבחון את כדאיות מתן ההלוואה בהיבט של ודאות ההחזר שלה. הבנק גם עשוי לבקש מכם להעמיד בטחונות (תכניות חיסכון, למשל), לגייס ערבים, להציג מסמכים ובעיקר להמתין זמן רב בין שלב לשלב.

חשוב לציין גם כי הלוואה מן הבנק בו מתנהל חשבונכם עשויה להשפיע על מסגרת האשראי ועל ההתנהלות השוטפת של חשבונכם. כלומר, פנייה אל הבנק שאתם מכירים היטב יכולה להיות נוחה למדי, אולם כדאי גם לשקול מקורות מימון חלופיים.

כך לדוגמה תוכלו לקבל גם הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים, בתנאים אטרקטיביים ותחרותיים מאוד לאלה של הבנקים, תוך ויתור על הצורך בהעמדת בטחונות, גיוס ערבים או חיטוט בחשבון הבנק. הלוואות חוץ בנקאיות גם מתקבלות באופן הרבה יותר מהיר, ועל כן אין פלא שהפופולריות שלהן עולה ומוצרים פיננסיים חוץ בנקאיים חדשים מופיעים בשוק באופן מתמיד.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דברים שחשוב לבדוק ולדעת לפני שלוקחים הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה לפתיחת עסק, כמו כל הלוואה ולמעשה כמו כל מוצר אחר, לוקחים רק לאחר ביצוע סקר שוק. על מנת שתוכלו להשוות בין התנאים הרבים של סוגי הלוואות שונים, בצעו תחילה עבודת הכנה קצרה וענו לעצמכם על השאלות הבאות: מהי מטרת ההלוואה שאתם לוקחים? עד כמה היא מהווה חלק מכריע בהון העצמי שאתם עומדים להשקיע בעסק? לכמה זמן יש באפשרותכם לפרוס אותה? מהו גובה ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו, מבלי להכביד על ההוצאות השוטפות שלכם?

לאחר שתענו לעצמכם על כל השאלות הללו, תוכלו לבצע השוואה בין תנאי ההלוואות השונות ולבחור את זו שמתאימה ביותר לצרכים וליכולות שלכם. עכשיו רק נותר לכם לגשת למלאכת הקמת העסק. בהצלחה!

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס