התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הכל על הלוואות

כיצד הלוואה יכולה לעזור לך בחיים?


הלוואה היא עסקה של מתן כסף בציפייה שיוחזר בעתיד והיא ניתנת בתנאים מסויימים שנקבעו מראש כמו: מועד הפירעון, גובה הריבית ועוד.
הגוף שנותן את הכסף נקרא מלווה והגוף שמקבל את הכסף נקרא לווה,  סכום הכסף שניתן בתור הלוואה נקרא קרן
הבנק ברוב הפעמים הוא הגוף שנותן את ההלוואות תמורת ריבית שהוא גובה מהלווה אך ישנן אופציות נוספות לקבלת הלוואה מלבד הבנק כמו: הלוואות חברתיות, הלוואה באמצעות קרן השתלמות, חברות האשראי ועוד.

אנשים רבים זקוקים להלוואה בשלב כזה או אחר, בחלק מהמקרים מטרת ההלוואה היא מימון רכישת משהו משמעותי כמו דירה ובמקרים אחרים היא מאפשרת מרווח נשימה כלכלי.
ישנם סוגים שונים של הלוואות כאשר כל אחת מהן מיועדת למטרות שונות.
לכל הלוואה יש את המאפיינים שלה ולכן לפני שמתחילים תהליך לקיחת הלוואה, צריך לקחת בחשבון כמה דברים:
מה הסכום הדרוש, מה תקופת ההחזר, מה שיעור הריבית וכן מה הסוג הספציפי של אותה הלוואה.

סוגי הלוואות

הבנקים בישראל מאפשרים כמה  סוגי הלוואות כאשר כל הלוואה מיועדת למטרה מסוימת יחד עם תנאים וריביות המתאימים לה, במאמר נעמוד על חלק מסוגי ההלוואות העיקריות

 • הלוואת משכנתא – אחת ההלוואות הנפוצות ביותר בעולם היא הלוואת משכנתא, מטרתה לאפשר ללווים לרכוש דירה כאשר אין ברשותם את כל הסכום הדרוש לכך.
  הריבית שלה היא נמוכה ביחס להלוואות האחרות, כמו כן פריסת התשלומים היא ארוכה ביותר, עד 30 שנה.
  הלוואות סטודנט – להיות סטודנט זה עניין יקר, הבנקים בישראל מציעים הלוואות למטרת לימודים כאשר ההלוואה מתאימה לכל מוסד אקדמי שמאושר ע"י המל"ג.
  בדרך כלל סכום ההלוואה הוא בסכום של עד – 20,000 ש"ח בפריסה של עד 9 שנים.
  הלוואה לכיסוי חוב – הלוואה לסגירת חובות באה במטרה לסייע לאנשים שנקלעו לחובות שונים עם ריבית גבוהה, במקרה של ריבוי חובות האפשרות המועדפת היא לסגור עד כמה שניתן את מרבית החובות ולהתנהל מול גורם מלווה אחד ולא מול כמה גורמים  כשכל אחד מהם נושא עמו ריבית.
  הלוואה לכיסוי חוב ניתנת באישור מהיר יחד עם פריסת תשלומים נוחה, היא מאפשרת מימון נוסף לסגירת החובות הפתוחים ובאופן זה מביאה לחיסכון כלכלי עתידי.
  הלוואה מיידית – כאשר ישנה הוצאה המחייבת מימון מידי כמו: אירוע משפחתי, שיפוץ וכו' ואין סכום זמין, יש אפשרות לקחת הלוואה מיידית
  ברוב הפעמים ההלוואה ניתנת באישור מהיר בלי העברת מסמכים ובתנאים אטרקטיביים.
  סכום ההלוואה בדרך כלל מגיע עד 150 אלף ש"ח בפריסה של עד 72 תשלומים.

ניצול מסגרת חשבון עובר ושב

מסגרת האשראי היא הסכום בו יכולים להיות במינוס במסגרת חשבון העו"ש ולשלם את תעריף הריבית כפי שנקבעה.
היא מאפשרת ללקוח למשוך כספים עד לתקרה השלילית המוגדרת
יש מקרים בהם ניתן לחרוג ממסגרת האשראי על מנת שהלקוח יוכל למשוך סכום גבוהים יותר ממה שסוכם עליהם אך צריך לקחת בחשבון שעל חריגה מהמסגרת משלמים ביוקר כיוון שהריבית נעשית גבוהה יותר.

מה יותר משתלם ניצול מסגרת העו"ש או לקיחת הלוואה?


יש למסגרת העו"ש יתרון בכך שהיא אינה דורשת להגיע במיוחד אל הבנק ולחתום על רשימת מסמכים ארוכה כמו בעת הגשת בקשה להלוואה אבל הבנקים גובים עליה ריבית גבוהה שיכולה להגיע אפילו לשיעור של 16%, שיעור גבוה יותר מהריבית שגובים במסלולי ההלוואה השונים
כשאדם לוקח הלוואה, הוא יכול להגיע לגובה ריבית שתהיה לשביעות רצון שני הצדדים יחד עם תנאי החזר גמישים.

לוקחים הלוואה בתבונה

לקיחת הלוואה דורשת הכנה מוקדמת, בירור סוג הלוואה מתאים ואפשרות החזר, האם יש קנסות על פירעון מוקדם, תנאי ההחזר, גובה הריבית וכד',
כשלוקחים הלוואה ולא משנה מאיזה סוג, חשוב לקרוא היטב את החוזה, לעבור על כל פרט בנפרד כך שתהיו בטוחים שעשיתם עסקה שתוכלו לעמוד בה.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס