התנהלות פיננסים: כל מה שצריך לדעת

מה בעמוד?

כסף הוא הדבר החשוב ביותר בחיים וזו עובדה. העניין הוא שמשום מה מדינת ישראל החליטה שאין צורך ללמוד על כסף בבתי הספר. זה כמובן טעות חמורה מכיוון שאפשר ללמוד המון על הנושא הפיננסי וכך להבין מה עלינו לעשות ולא פחות חשוב מכך מה עלינו לא לעשות. עליכם להבין כי יש חוקים ברורים בנוגע להתנהלות פיננסית ואלו הם חוקים אשר מסייעים לנו רבות בהתנהלות פיננסית חכמה.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי אתם יכולים לקבוע תקציב קבוע ולהתנהל בהתאם אליו, עוד דבר שכדאי לכם לעשות זה לא להיות באוברדרפט וזאת מכיוון שאתם משלמים ריבית עצומה על מצב זה. כדאי לכם גם למצוא אפיקים חכמים להשקעה כספית כמו קרנות נאמנות, תעודות סל, קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה וקרן פנסיה. מי שנותן לכסף שלו לעבוד בשבילו הוא מי שמקבל תשואות נאות ועל כן כדאי לעשות זאת.

מדוע לא כדאי לי לנהל כסף לבד?

אתם בוודאי מבינים כי התנהלות פיננסית חכמה היא בין הדברים המורכבים ביותר שיש. גם תואר באוניברסיטה לא ילמד אותנו כל מה שאנו צריכים לדעת על התנהלות זו ולכן אנו חייבים להיות חכמים בכדי להתנהל נכון.

אם כן כדאי לכם לפנות אל יועץ פיננסי אשר יסייע לכם לנהל את הכסף שלכם בחכמה. היועץ יבחן את מצבכם הכספי, ימליץ על אפיקי השקעה ויבנה לכם תקציב חודשי שיעזור לכם להתגבר על קשיים כספיים. כך תחסכו המון כסף ותקבלו תשואות גבוהות על ההשקעה שלכם ולכן פניה אל יועץ פיננסי היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות.

איך אבחר את היועץ הפיננסי הטוב בשוק?

אין ספק כי יש משמעות אדירה לשאלה אל איזה יועץ פיננסי אנו פונים וככל שנפנה אל יועץ יותר טוב כך הניהול של הכסף שלנו יהיה יותר מקצועי ולכן אנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לפנות אל היועץ הטוב ביותר.

אז איך נבחר את היועץ המושלם? אם כן אנו צריכים לדבר עם לקוחות אשר עבדו בעבר עם היועץ. בקשו מן היועץ טלפונים של לקוחות אשר עבדו עמו בעבר ואז שמעו מהם האם הם ממליצים על היועץ או שמא כדאי לכם לעבוד עם יועץ אחר. כך תבחרו את היועץ הטוב ביותר אשר יעזור לכם בצורה המקצועית ביותר וזה שווה המון.

האם כדאי לי להתמקח עם הבנק?

אחת השאלות החשובות ביותר היא האם כדאי לנו להתמקח עם הבנק בנוגע לעמלות ולתשלומים שאנו משלמים לבנק? אם כן התשובה היא כן. אל תהיו פראיירים אתם לא חייבים לשלם לבנק את הסכומים הגבוהים ביותר ואפשר בהחלט להתמקח עם הבנק וכך לחסוך כסף רב וזה דבר שכדאי לכל ישראלי לדעת ולהפנים.

המאמר בשיתוף אתר https://com-exp.co.il/ 

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

תפריט נגישות

בדקו אם לעסק שלכם מגיעה הלוואה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום