התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

כיצד להסיר פשיטת רגל מדוח האשראי שלך

כדי להסיר פשיטת רגל מדוח האשראי שלך, יהיה עליך למצוא הוכחות לפיהן פשיטת הרגל דווחה באופן שגוי. אחרת, זה ייצא רק לאחר 3 שנים.

מעבר ללחץ, כאב הלב ואי הנוחות שמגיעים עם הגשת בקשה לפשיטת רגל, אחת ההשפעות הגדולות והוותיקות ביותר היא על דוח האשראי והציון שלו.
למרבה המזל, ניתן להפחית את ההשפעה השלילית הזו.

כמה זמן נשארת פשיטת רגל בדוח האשראי שלי?

על פי חוק נתוני אשראי, פשיטת רגל יכולה להישאר בהיסטוריית האשראי שלך עד 3 שנים מיום שההפטר נהיה חלוט.

איך פשיטת רגל משפיעה על ציון האשראי שלי?

ההשפעה של פשיטת רגל על דוח אשראי יכולה להיות הרסנית ותלויה לחלוטין בציון האשראי שלך לפני הגשת הבקשה לכניסה להליך פשיטת רגל. לכן, אם דירוג האשראי שלך היה גבוה, פשיטת רגל תוריד אותו מיד לקטגוריה נמוכה.

התוצאה הסופית עדיין שלילית – ציון האשראי שלך גרוע וימנע ממך לקבל אישור לקבלת אשראי חדש. ככל שהציון ההתחלתי שלך נמוך יותר, ההשפעה פחות דרסטית.

האם אוכל לבנות מחדש את אשראי לאחר פשיטת רגל?

ניתן לבנות מחדש את האשראי שלך לאחר פשיטת רגל, אבל זה תהליך ארוך. האפשרויות שלך יהיו מוגבלות בהתחלה, אבל המפתח הוא לא להתייאש. ככל שעובר הזמן, אם אתה ממשיך בעקביות אחר אסטרטגיית בניית אשראי, הדוחות והציונים שלך יכולים להשתפר.

להלן 2 המלצות להתחלה:

הבן את הסיבה: זיהוי, קבלה ולמידה של הגורמים הבסיסיים לפשיטת הרגל שלך, כך שלא תמצא את עצמך באותו מיקום בהמשך הדרך בחיים.

היצמד לתקציב: הערך מחדש את מצב הכספים שלך וראה היכן תוכל לקצץ בהוצאות ולחסוך יותר כסף אם תוכל.

מתי פשיטת רגל יכולה לצאת מדוח האשראי שלי?

לא ניתן להסיר רישום פשיטת רגל לגיטימי מדוח האשראי שלך פשוט משום שאתה לא רוצה אותו, אך הליך פשיטת רגל יכול להימחק מהדוח שלך אם הוא הוזן בצורה לא נכונה או שגויה.

חלק מהשגיאות הנפוצות ביותר שניתן למצוא בדו"ח כוללות:

חובות שהופטרו בפשיטת הרגל אך עדיין נמצאים

  • חשבונות בודדים הכלולים בפשיטת הרגל עדיין מופיעים בדוח לאחר 3 שנים.
  • כל סוג של טעות מהותית באופן הדיווח על פשיטת הרגל, החל מאיות שמות ועד כתובות מדויקות, מספרי טלפון, תאריכים וכו '.

אם אחת משגיאות אלה או אחרות מופיעה בדוח האשראי שלך, יש לך את הזכות לערער על שגיאות אלה. על סוכנות הדיווח להסיר אותם אם סוכנות הדיווח אינה יכולה לבסס את הפריט.

אפשרות נוספת, למרות שהיא נדירה יותר, היא כי פשיטת הרגל בדוח האשראי שלך אינה באחריותך. אלה כוללים שגיאות שבוצעו על ידי פקיד, זהויות שגויות או גניבת זהות שעלולה לגרום לפשיטת רגל להופיע בדוח האשראי שלך כאשר היא לא אמורה להיות שם.

אם יש שגיאה, הצעד הראשון שלך הוא ליצור קשר עם חברת BDI ולעדכן אותם בדבר הטעויות.

בעוד שהממשלה מבינה לעתים קרובות את מי שנמצא במצב של פשיטת רגל לקויה, ההליך המשפטי להסרתו מרשומותיך יכול להיות ארוך ונמשך. עזרתו של עורך דין שעוסק במחיקת BDI שלילי יכולה להיות חיונית.

האם אוכל להסיר פשיטת רגל מדו"ח אשראי בעצמי?

אפשר להמשיך להסיר פשיטת רגל מדוח האשראי שלך בעצמך, ויש אנשים שהצליחו לעשות זאת. עם זאת, זהו זמן רב, עתיר עבודה, שאנשים רבים מוצאים אותו מסובך, מבלבל ומתסכל.

אנשים שנדרשו להסיר פשיטת רגל מדוחות האשראי שלהם זכו להצלחה על ידי עבודה עם ספק שירותי תיקון אשראי כמו משרד עורכי דין שעוסק בתחום. אם פריטים שליליים מפוקפקים אחרים משפיעים על דוח האשראי ועל הציון שלך, צוות מיומן ומקצועי יכול לעזור לך באתגר הזה.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס