התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

איך תקבלו הלוואה מהבנק לעסק בסכום המרבי?

איך תקבלו הלוואה מהבנק לעסק בסכום המרבי?

בעיה נפוצה אצל בעלי עסקים רבים המבקשים הלוואה עסקית מהבנק היא שבדרך כלל הבנק לא מאשר הלוואה בסכום הנדרש לעסק אלא הלוואה בסכום נמוך יותר מה שיוצר מחנק תזרימי בעסק. במאמר זה נתייחס לשאלה של איך תוכלו לקבל הלוואה לעסק שלכם בסכום המקסימלי וכיצד תעשו זאת בצורה נכונה.

ניקח דוגמה לעסק מקצועי שמעוניין להתרחב, אי קבלת הלוואה בסכום הנדרש לו יכול לפגוע משמעותית בתהליך הצמיחה וההתרחבות שלו.

ישנן מספר פעולות פשוטות שאתם יכולים לבצע כדי למנוע מצב של אי קבלת הסכום הנדרש לכם והגדלת הסיכוי לקבלת הסכום המקסימלי להלוואה. מומלץ לבצע את כולן כדי להגדיל את הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואה או את הרלוונטיים ביותר עבורכם.

הצגת תוכנית עסקית מקצועית

תוכנית עסקית מקצועית הכתובה היטב יכולה לשפר משמעותית את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה בסכום הנדרש. כשיש לכם תוכנית עסקית מפורטת המתארת בפירוט ככל הניתן מדוע אתם זקוקים להלוואה מהבנק ומהן התחזיות להכנסה הצפויה בעקבות ההלוואה – הסיכויים שלכם לקבל הלוואה בסכום שתדרשו עולה בצורה משמעותית.

הצגת צפי להכנסות עתידיות מובטחות

עסקים רבים מתקשים בקבלת הסכום הנדרש להם מהבנק מכיוון שהם לא מציגים לבנק הוכחות של יכולת החזר חודשית בהתאם לסכום המבוקש. הבנק מאשר רק סכום כזה שהוא מאמין שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים שלו. לכן, אם יש לכם צפי להכנסות עתידיות מובטחות, כדאי מאוד שתציגו אותן לבנק מגובות באסמכתאות רלוונטיות, כגון: חוזי עבודה, הזמנות עתידיות, התחייבות לתשלום וכד'. כל אלו משפרים את יכולת ההחזר העתידית שלכם ומגדילים את הסיכוי שלכם לקבל הלוואה בסכום הנדרש.

הצעת בטחונות כנגד ההלוואה

אפשרות נוספת שתוכלו ליישם בעת בקשת הלוואה מהבנק, היא הצעת בטחונות כנגד ההלוואה המתבקשת. כשיש שעבוד של נכס מסוים לטובת ההלוואה, הבנק יכול להיות רגוע יותר בקשר להחזר שלה וכך תוכלו לקבל את מלא הסכום הנדרש לכם. סוגי בטחונות שהבנק יכול לקבל לטובת הלוואה יכולים להיות: רכב, ציוד מקצועי של העסק, מכונות, נכס נדל"ן וכד'. כאשר יש לבנק נכסים מובטחים למימוש כנגד ההלוואה, הוא יוכל לתת לכם הלוואה גדולה יותר וכן לשפר את תנאי ההחזר והריביות של ההלוואה.

קרנות בערבות מדינה

אם אין לכם בטחונות להציג לבנק כנגד ההלוואה, תוכלו להיעזר בקרנות מדינה. קרנות מדינה מעניקות הלוואות לעסקים בפריסה לחמש שנים ועם ריבית נוחה ואטרקטיבית, כאשר המדינה כביכול לוקחת חלק עם העסק בביטחונות שהבנק דורש לטובת ההלוואה.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס