התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

על החשיבות של לימודי קורס ניתוח דוחות כספיים

קורס ניתוח דוחות כספיים

המציאות העסקית של ימינו, בה הדברים דינמיים – מחייבת מנהלים מכל התחומים ובכל הרמות להבין את המשמעויות הפיננסיות הנגזרות מהחלטותיהם – משלב התכנון ועד ליישום. היכולת לקרוא את המפה הפיננסית ולנתח את תוצאותיה – מובילה לתוצאות טובות יותר עבור הארגון. ואכן, אנו רואים כי תחום הקריאה וניתוח דוחות כספיים הפך לתחום חשוב ומבוקש מאוד בשנים האחרונות, שכן המטרה הסופית היא להביא לרווחיות הארגון משנה לשנה. כדי להצליח במשימה, מנהלים רבים בוחרים לשלוח את עובדיהם לקורס ניתוח דוחות כספיים וכן בעלי עסקים ועצמאיים במקצועות חופשיים בוחרים גם הם ללמוד טוב יותר את ההשלכות הפיננסיות של החלטותיהם, וחשוב מכך – כיצד לקבל החלטות אשר מיטיבות עם הארגון. 

מה לומדים בקורס ניתוח דוחות כספיים?

קורס ניתוח דוחות כספיים מקנה ידע וכלים במגוון תחומים הקשורים לפיננסים, ובראשם לדעת לקרוא דוחות, להבין ולנתח אותם. הקורס מתמקד הן בתיאוריה והן בפרקטיקה, באמצעות יישומים וכלים מעשיים – על מנת לתרום למנהל הזוטר ולמנהל הבכיר כאחד. בין נושאי הלימוד בקורס ניתוח דוחות כספיים: דיווח חשבונאי, יחסים פיננסיים, ניתוח וקריאת דוחות כספיים, מיסוי, חובות דיווח ותמריצים, מושגי יסוד במימון, חישובים ותכנון פיננסי, כדאיות השקעה, חשבונאות ניהולית, תזרים מזומנים, הטיות בדיווח חשבונאי, טעויות והונאות בדיווח כספי, יישום גישת הערכת שווי, דיבידנדים ומבחן חלוקת רווח ועוד. 

למי הוא מיועד והאם צריך רקע בתחום?

הקורס מיועד למנהלים בכל הרמות אשר נדרשים לקבל החלטות בעלות השלכות פיננסיות – החל ממנהל מחלקה או מדור האחראי על תקציב קטן ומוביל תהליכים בעלי השלכות כלכליות ועד למנהלים בכירים בארגון אשר מתווים את האסטרטגיה: מנכ"לים, סמנכ"לים, ראשי מחלקות, מנהלי מוצר ועוד. כמו כן, הקורס אידיאלי עבור עצמאים כדוגמת יזמים, משקיעים, בעלי עסקים, אנשי הייטק, רופאים, עורכי דין, יועצים עסקיים, יועצים פיננסיים ועוד. היתרון המשמעותי ביותר בקורס הוא שאין צורך ברקע חשבונאי או פיננסי מקדים והוא מתאים לכל מנהל או עצמאי שלהחלטות המתקבלות תחת אחריותו יש השלכות כלכליות. אורך הקורס כ-12 מפגשים ו-72 שעות אקדמיות בסך-הכל.

מהן אפשרויות התעסוקה לאחר הקורס?

לאחר הקורס יכולים הבוגרים להתקדם למשרות ניהול בכירות בארגון ולקבל אליהם תחומי אחריות רבים יותר, שכן ההבנה הפיננסית תורמת באופן רוחבי ומסייעת לבנות אסטרטגיה, לבחון תהליכים ולבצע רפורמות שונות. כמו כן, תעודת הסיום המתקבלת תסייע להתקבל למשרות בתחומים רבים, כמו כספים, שיווק, תכנון, כוח אדם ועוד. 

בסופו של דבר – כסף מניע את העולם

כסף הוא בסיסו של העסק. באמצעותו הוא מוקם ומתופעל – כשהמטרה של כל ארגון היא להגדיל רווחיות משנה לשנה. באמצעות קורס לניתוח דוחות כספיים תוכלו לפתח את הארגון שלכם באופן משמעותי, אך לא רק – גם לשדרג את חייכם האישיים על ידי הבנה טובה יותר בהיבט הפיננסי ושיפור החלטותיכם. 

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס