התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

credit union ישראל

הלוואה מהירה של 40000 בפריסה נוחה

רוצה לפתוח עסק? סיימת את הצבא או התואר ובא לך לצאת לטיול? רכב חדש ממש קורץ לך אבל חסר לך עוד קצת כסף? לכל הדברים הללו ועוד ניתן למצוא מענה עם הלוואה. אך אל חשש אם עד עכשיו הלוואה נשמעת כמשהו מסורבל ומאיים קרדיט יוניון באה לשנות את פני הדברים ולספק שירותי הלוואות מגוונים ונוחים.

 

Credit Union ישראל – הלוואה חוץ בנקאית

קרדיט יוניון מהווה אלטרנטיבה לקבלת הלוואות בצורה המסורתית – דרך הגשת בקשה לבנקים. עם הזמן קיבלו חברות שאינן בנקים אישורים מהממשלה לתת הלוואות, אשר נקראות הלוואות חוץ בנקאיות וניתנות על ידי גופים מורשים – כאשר קרדיט יוניון היא אחת המובילות שבהם.

קרדיט יוניון פועלת בארץ משנת 2005 והיא חברת ההלוואות החוץ בנקאיות המובילה בישראל. אנשי החברה הם מומחים בעולמות הפיננסיים ובעלי יכולת לאמוד ולייעץ לכל אחד המעוניין בהלוואה בצורה אישית שתתאים לצרכיו.

תהליך קבלת ההלוואה ב Credit Union ישראל

להבדיל מהתהליכים המסורבלים הקיימים בבנקים, תהליך קבלת ההלוואה בקרדיט יוניון ישראל הוא פשוט ונוח. תהליך קבלת ההלוואה כולל את השלבים הבאים:

  • קביעת סכום ההלוואה – ראשית, נרצה לדעת מה הסכום הנדרש לכם, אז יש להתייעץ עם יועץ בקרדיט יוניון על מנת לבדוק שהסכום הוא אכן משהו שאתם יכולים לעמוד בהחזרים שלו, בהתאם לסכום אותו תקבלו.
  • חתימה על מסמכים – בשלב הבא, נחתום על מספר מסמכים המסכמים את תנאי ההלוואה: סכום ההלוואה, תכנית ההחזרים, הריבית וכיוצא בזה. חשוב לציין שמדובר בתהליך פשוט, ברור ומהיר – כך שאין מה לחשוש משלב זה.
  • קבלת הכסף – לאחר ביצוע שני השלבים הקודמים ביכולתך לקבל את ההלוואה המבוקשת ללא עיכובים מיותרים.

 

מי יכול לקבל הלוואה ואילו סוגי הלוואות קיימים?

קרדיט יוניון מספקת מגוון רחב של סוגי הלוואות לצרכים שונים בהם אנו נתקלים. בין סוגי הלוואות אלו ניתן למצוא: הלוואות לעובדי מדינה, לשכירים, לעובדי צבא, בעלי עסקים וכל אדם הזקוק להלוואה למגוון רחב של מטרות.

בנוסף, קרדיט יוניון בולטת בעיקר במתן הלוואות ללא ערבים ומעמידה לרשותכם הלוואה עד 60,000 ש"ח ללא צורך ברישום ערבים – בתנאים נוחים במיוחד ובמהירות שאין לה מקבילה בקרב גופים אחרים.

 

למה דווקא Credit Union ישראל?

Credit Union ישראל היא חברה מקצועית ומובילה בתחום מתן ההלוואות החוץ בנקאיות בישראל. להלן היתרונות המובילים של שירותי החברה:

  • ייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך – היות וההלאוות לא נלקחות ממוסד בנקאי, עלולים לעלות אי אילו חששות. אז הרשו לנו להרגיע אתכם – אין מקום לחשש מסוג זה – משום שבקרדיט יוניון עובדים אנשי מקצוע מוסמכים בעולם הפיננסי לצד בנקאיים המכירים את עולם ההלוואות וישמחו לסייע במתן שירות אישי לכל לקוח.
  • תהליך קבלת הלוואה קל ומהיר – בקרדיט יוניון תיהנו מקבלת ההלוואה לאחר תהליך מהיר ללא ניירת מסורבלת וגם ללא ערבים, יתרונות שבהם לא תזכו במקומות אחרים כמו הבנקים.
  • תנאים נוחים – בהתאם להלוואה כך ניתן לקבוע את פריסת ההחזר ואת הריבית. כמובן שבקרדיט יוניון אנו מעמידים לרשותכם תנאים נוחים ומשתלמים ביותר.

אז אין מה לחשוב פעמיים הלוואות לוקחים רק בקרדיט יוניון! ניתן ליצור קשר בטלפון *3929 או להשאיר פרטים בטופס צור הקשר באתר ונחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים.

חזרה

לקבלת הלוואה מהירה בתנאים מיטביים וללא ערבים

מעוניין/ת

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס