באילו מצבים כדאי לשקול לקיחת הלוואה מהירה?

מה בעמוד?

כבר כמה וכמה שנים מציעים במערכת הבנקאית בישראל הלוואות מהירות.

חלק מההלוואות הללו ניתנות אונליין, ללא פרוצדורה מסובכת כפי שהיה בעבר. ובעת האחרונה מתברר כי גופים פיננסיים נוספים החלו להציע הלוואות מהירות, ביניהם חברות כרטיסי האשראי ועוד.

אך מתי כדאי לשקול לקחת הלוואות כאלה? קבלו כמה דוגמאות, לתועלת הטמונה בפתרונות אשראי מהירים ומתי כדאי לשקול זאת. 

פתרון למצבים בלתי צפויים 

מי שחושב על העתיד, תמיד שם כסף בצד למצבים בלתי צפויים. זה תמיד רעיון מוצלח לפתוח תוכניות חיסכון כדי שיהיה מאיפה לממן תיקונים לא צפויים לרכב או כדי לתקן משהו בבית.

כסף שיוכל לאפשר לקנות מתנה לילד או לרשום את הילדה לחוג כזה או אחר.

תמיד זה רעיון טוב לשים כסף בצד, שכן אף פעם לא יודעים מה יקרה מחר ומה יצוץ פתאום, אלה הם החיים. אבל אם קיימת תוכנית סגורה לחיסכון, לשבור אותה עשוי לעלות הרבה כסף.

במקרים הללו, או אם בכלל לא פתחתם חיסכון אבל יש הוצאה בלתי צפויה, כדאי לשקול לקחת הלוואה מהירה. אפשר גם להשתמש בה אם רוצים לשדרג את הרכב, לקנות מחשב או סמרטפון חדש. 

התרחבות עסקית בעסק 

בעלי עסקים לפעמים מוצאים הזדמנויות להרחיב את העסק. למשל נוצרת הזדמנות להתחיל לייבא מוצר חדש או לפתוח קו ייצור מיוחד.

לעיתים רוצים להשקיע במסע פרסום גדול, כדי להרחיב את מעגל הלקוחות. אבל להשקיע בהתרחבות עסקית, זה לא תמיד הדבר הזול ביותר בעולם. על מנת לקצור את הפירות בשנים הבאות, אפשר בהחלט להיעזר בהלוואות מהירות.

שימו לב שאם העסק כבר עובר להתרחבות גדולה במיוחד, יתכן שיהיה צורך בהשלמות ממקורות אשראי נוספים. 

אפשרות השקעה שנקרתה בדרככם 

הסקירה שלפניכם איננה עוסקת בייעוץ השקעות. כלומר, אנו לא ממליצים איפה לשים את הכסף, באפיק כזה או באפיק אחר.

יחד עם זאת, יתכן מאוד שבדקתם, שמעתם ומצאתם אפיק השקעה שיכול להיות מניב ורווחי. במידה ואתם רוצים ללכת על ההשקעה הזאת, אפשר להיעזר בהלוואה מהירה. אך שימו לב ובדקו היטב שהתשואה על ההשקעה אכן תשתלם לכם. 

סגירת מינוס בחשבון 

אם נמאס לכם שהחשבון בבנק כל הזמן במינוס, אפשר להתחיל לשנות הרגלים פיננסיים ישנים. תוכלו ליצור תקציב חודשי, שיעזור לכם להתנהל בצורה טובה יותר ואפילו חסכונית מאוד.

וכאשר המינוס מעיק, הדרך המהירה לסגור אותו ולפתוח דף חדש, היא לקחת הלוואה מהירה. 

ניצול ירידת ריבית במשק 

הריבית במשק איננה קבועה. אירועים שונים בישראל ובעולם גורמים לבנק ישראל לעיתים להעלות את הריבית ולעיתים להוריד אותה. בתקופה שבה הריביות יורדות, נוצרת הזדמנות לבעלי הלוואות.

זה הזמן שבו אפשר לקחת הלוואה מהירה, בריבית יותר זולה, כדי לסגור הלוואות ישנות ויקרות. החלפת ריבית יקרה בזולה יכולה לחסוך לכם כסף רב. 

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

תפריט נגישות

בדקו אם לעסק שלכם מגיעה הלוואה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום