התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואות לפיתוח עסק

ישנה אמונה שלקיחת הלוואה עבור העסק עומדת בגדר סכנה. אך למעשה אם זה נעשה בחכמה ובמחשבה תחילה, בסופו של דבר זה יכול להביא את העסק לצמיחה, שגשוג ופיתוח. אם כך, מתי למעשה נדע שיש צורך בלקיחת הלוואה ואילו אפשרויות עומדות בפנינו?

מתי ניקח הלוואה לעסק?

הלוואה היא לא בהכרח משהו שלוקחים בעת משבר בעסק. להפך, אם העסק נמצא במצב טוב ומשגשג,  תוכלו לקבל הלוואה בתנאים אופטימליים יותר, שיסייעו לנצל את מומנטום ההצלחה ולהמשיך את הצמיחה. אם אתם כבעלי עסק נמצאים בנקודה שבה כדי לעבור לשלב הבא, עליכם לבצע שינויים מהותיים שדורשים מימון כמו: שכירת עובדים נוספים, הגדלת האספקה, רכישת ציוד מתקדם או הכשרה מקצועית מומלץ לקחת הלוואה לשם כך. 

 

אם מסתמנת ירידה במכירות, כדאי להקדים תרופה למכה עוד בטרם שהירידה הופכת למשמעותית. אין סיבה לצלול עם המכירות לכדי חובות ובעיות בתשלומים. שמרו על הפעילות השוטפת של העסק כך שיצלח את התקופה הקשה  עד שיחלו המכירות לעלות שוב. 

סיבה נוספת ללקיחת הלוואה היא פער בין תזרים המזומנים לבין התשלומים הנדרשים מכם. תזרים המזומנים עלול להיפגע לעיתים בשל דחיית תשלומים. למשל אם העבודה מבוססת פרויקטים שבהם התשלום מתקבל  בסיום העבודה או אפילו בשוטף פלוס, ההלוואה תאפשר לכם לשלם לעובדים, ספקים והוצאות נוספות בטרם יכנס התשלום. 

אילו אפשרויות עומדות בפנינו? 

ראשית כל ישנה האפשרות של נכיון צ'קים כאשר יש צורך במזומן. האם לקוח נתן לכם צ'ק דחוי? באמצעות נכיון צ'קים תקבלו עבור הצ'ק הדחוי כסף מזומן. זוהי אופציה נהדרת לעסקים קטנים ובינוניים. הריבית שתשלמו על הלוואה מסוג זה היא על טווח הזמן שבין נכיון הצ'ק לפירעון הצ'ק הדחוי. מומלץ לבצע את פעולת הנכיון כאשר יש ברשותכם כמות של צ'קים דחויים או צ'ק בסכום משמעותי, כזה שיסייע לכם באמת עם תזרים המזומנים ויעניק לכם אוויר לנשימה. 

סוג נוסף של הלוואות הוא כמובן הלוואות בנקאיות. סוג זה נחלק למספר של תתי־סוגים: 

ישנה אפשרות של הלוואה מידית אשר כשמה כן היא, מידית. זוהי הלוואה מעולה לצורכי רכישה ממוקדים שיסייעו לעסק שלכם להתפתח. את ההלוואה תקבלו תוך זמן קצר. יחד עם זאת מדובר בהלוואה של סכומים יחסית קטנים.

כמו כן, ישנה הלוואה בריבית קבועה שאינה משתנה בהתאם למצב המשק. הלוואה זו מעניקה יציבות בתנאי התשלומים, אך יתכן שתשלמו  כסף רב על ריבית גבוהה אם הריבית במשק תרד. אופציה נוספת היא הלוואה בריבית משתנה שכאמור נקבעת בזמנים מוגדרים לפי הריבית במשק. 

לאלו מכם שהבנק אינו מאשר לקיחת הלוואה לעסק, יכול לפנות לגופים חוץ בנקאיים כדי לקחת הלוואה. הפיקוח על חברות האשראי והביטוח שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות הוא פחות נוקשה. לכן יש באפשרותם להעניק הלוואות לטווח רחב יותר, אך כמובן שהריביות תהיינה גבוהות יותר, מאחר וזה בדיוק הדבר שמאפשר אישור הלוואה גם ללא ביטחון מרבי.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס