התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין

הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין
רוצים לשפץ את בניין אבל אינכם מצליחים לגייס את מלוא סכום הכסף הנדרש מכלל הדיירים? אתם מחכים כבר חודשים או שנים בכדי לאסוף את המימון לצורך שיפוץ הבניין, אבל חווים קושי מצד הדיירים בבניין? יש לכם אפשרות לקחת הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין והאפשרות הזאת מוצעת לכם היום מכמה וכמה מקורות מעבר לבנק בו אתם מנהלים את חשבון העו"ש שלכם. מה הן האפשרויות לקבלת הלוואה כזאת וממה צריך להיזהר? על כך בשורות הבאות.

ממי תוכלו לקחת הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין?

שיפוץ בניין משותף הוא פרויקט שעלותו יכולה להגיע בקלות לעשרות רבות של אלפי שקלים ואף לעבור את רף המאה אלף שקלים ומעבר לכך. פרויקט כזה הוא פרויקט שעושים פעם בחיים והוא צריך להיעשות בצורה מקצועית ומקיפה מבלי שתסירו ממנו מרכיבים חשובים רק בגלל שאין לכם את הכסף הנדרש בכדי לממן אותם כעת. האפשרות הנפתחת בפניכם במקרה כזה היא אפשרות של נטילת הלוואה לצורך השיפוץ ואת ההלוואה הזאת תוכלו לקבל מכמה מקורות:

בנק – המקום הראשון והמתבקש הוא הבנק בו אתם מנהלים את חשבון העו"ש שלכם. הבנקים מציעים ריביות טובות יחסית לפרויקטים של שיפוץ בניין ועדיין, גם בבנקים רמת הריבית היא גבוהה למדי.

חברות אשראי – חברת כרטיס האשראי שלכם יכולה גם היא לספק לכם הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין, אם כי בריבית גבוהה יותר מהבנק, לרוב משמעותית גבוהה יותר.

אשראי חוץ בנקאי – בישראל פעילות חברות מימון רבות המציעות הלוואות בסכומים קטנים יחסית ובריבית גבוהה. אופציה זו הופכת לרלוונטית אך ורק אם אף אופציה אחרת אינה צולחת.

חברות מימון בענף הבנייה – אופציה חדשה שהולכת ומתפתחת בישראל היא האופציה של חברות אשראי חוץ בנקאי המתמחות במימון פרויקטים בענף הבניין. חברות אלה הן חברות עסקיות בעלות מטרות רווח ולכן גובות בדרך כלל ריבית גבוהה יותר מהריבית הבנקאית, ועדיין מדובר ברמות סבירות של ריבית, וזאת מתוך ההבנה של אותן חברות את השוק, את הצרכים של הלקוחות ואת המגבלות שבתוכן הם פועלים, מה שמכתיב את המוכנות שלהם, בסופו של דבר, לשלם את הריבית הנדרשת.

האם אתם באמת יכולים?

ככלל, אין שום דבר חדש בנטילת הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין ואתם לא הראשונים שזקוקים להלוואה כזאת. יחד עם זאת, בחיפוש הלוואה לפרויקט שיפוץ בניין אין שום סיבה שאחד הדיירים ייקח הלוואה דרך חשבון הבנק שלו עבור כלל הדיירים. דווקא במקרה כזה, הופכת האופציה של אשראי חוץ בנקאי, במיוחד דרך חברות מימון בענף הבניין, לאופציה רלוונטית ונכונה עבור כלל הדיירים, וזאת כל עוד אתם מצליחים להשיג את ההלוואה ברמות ריבית סבירות. חברות מימון אלה רוצות לתת לכם את ההלוואה, הן מכירות את האלטרנטיבות ובדרך כלל תדענה להעמיד לרשותכם את ההלוואה הנדרשת בתנאים טובים.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס