הלוואות לפושטי רגל

מה בעמוד?

בכל מה שקשור להלוואות, רוב האנשים סבורים שהמקום הכי נכון לקבלת הלוואה הוא הבנק. נדמה להם שהבנק הוא היצרן של הכסף, הוא הדוד העשיר והוא זה שמסוגל להעניק הלוואות ביד נדיבה. אז אולי מבחינת היכולת להעניק הלוואות העובדות הללו נכונות, אך בשטח אנחנו יודעים שלא תמיד זה כל כך פשוט וקל לקבל הלוואה מהבנק. גם לאחר שכבר התקבלה ההלוואה הרצויה בסדר הגודל הרצוי, עדיין זה לא אומר שאנחנו כבר מסודרים. כי עד שלא נסיים להחזיר את ההלוואה, היא תמשיך ללוות אותנו. אם זה בהגבלת החשבון שלנו כאשר לא נוכל להגיע לחריגות כלשהם ואם זה בהוצאת הלוואה נוספת או הוצאת משכנתא לקניית דירה. כך שאם אנחנו רוצים לקחת הלוואה מהבנק, אנחנו חייבים לקחת את כל זה בחשבון.

אז כל זה יפה ונכון לכל אדם רגיל מן השורה. אך כאשר מדובר באדם שעומד בפני הליך של פשיטת רגל, שם הסיפור כבר יהיה הרבה יותר מורכב. מסיבה ברורה ופשוטה. הבנק לא יכול לאשר הלוואות לאדם שנמצא במצב כזה של שפיטת רגל.

מי ייתן הלוואה לאדם בפשיטת רגל?

אז מי יוכל לסייע לאדם במצב הזה אליו הוא נקלע כאשר הוא הכריז על פשיטת רגל אך הוא זקוק להלוואה דחופה למטרה כלשהי? כאן בדיוק מגיע המקום שלנו. אנחנו כחברת מימון מציעים הלוואות לכל אחד בכל מצב. מובן שנבטיח כי אכן תוכלו לעמוד בהתחייבויות שלכם ולהשיב לנו את ההלוואה. אך בגדול, אנחנו לא נדחה אתכם על הסף ולא נימנע מלבדוק את הנתונים ולהעניק לכם את ההלוואה הרצויה.

כי אנחנו מאמינים שכל אחד זכאי וראוי לקבל הלוואות כשהוא זקוק להן.

הלוואות בנקאיות מול הלוואות חוץ בנקאיות

בגדול, יש כמה וכמה הבדלים בולטים בין הלוואה בנקאית לבין הלוואה חוץ בנקאית. זו הסיבה שרבים הם האנשים שמעדיפים לעקוף את הבנקים כאשר הם זקוקים להלוואה והם פונים אל חברות חוץ בנקאיות.

ההבדלים בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית הם –

  • הזמן עד לקבלת ההלוואה – כאשר אתם פונים אל הבנק לא תמיד ההלוואה תהיה מאושרת מיד. לעיתים יהיה עליכם להמתין זמן רב עד שהבנק יבדוק את כל הנתונים שלכם ויאשר את מתן ההלוואה. בהלוואה חוץ בנקאית ההליך יהיה הרבה יותר מהיר.
  • פריסת התשלומים – בהלוואה חוץ בנקאית תוכלו לפרוס את התשלומים להרבה יותר זמן ולתשלומים שיהיו נוחים לכם יותר.
  • הגבלת החשבון – הלוואה חוץ בנקאית לא תשפיע על חשבון הבנק שלכם ואתם תוכלו להמשיך ולהתנהל כרגיל.

אז אם אתם עומדים במצב כזה של פשיטת רגל, אתם כמובן צריכים להיעזר בשירות של עורך דין מומלץ לפשיטת רגל. אך מעבר לכך אתם צריכים להיות מודעים לכך שיש בהחלט מצב שתוכלו ליהנות מקבלת הלוואה בתנאים המתאימים לכם.

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

תפריט נגישות

בדקו אם לעסק שלכם מגיעה הלוואה

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עוד היום