התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

אודות המימון החוץ בנקאי

המימון החוץ בנקאי

עד לפני זמן לא רב, אדם או עסק שהיה מעוניין לקבל הלוואה נאלץ לפנות אל המערכת הבנקאית כמקור מימון עיקרי, ולעיתים אפילו בלעדי. אלא שבשנים האחרונות הופיעו בשוק הפיננסי בישראל אפיקי מימון חדשים, חוץ בנקאיים, שמהווים חלופות אטרקטיביות בקרב כל מי שזקוק להלוואה. זאת משום שהלוואות בנקאיות אינן דבר שקל לקבל: יש להעמיד אינספור ערבויות, להתמודד מול בירוקרטיה סבוכה, ולעמוד בתנאי סף קשוחים. גם אז, לא תמיד מובטחת תשובה חיובית מן הבנק בשל העובדה כי רבים ממבקשי ההלוואות למטרות עסקיות אינם שכירים ועל כן חשבון הבנק שלהם עשוי להיחשב כלא יציב בעיני הבנק.

זו הסיבה שיותר ויותר יזמים ועצמאים מן המגזר הפרטי ומן המגזר העסקי מוותרים מראש על הפנייה לבנק ומעדיפים לפנות למקורות מימון אלטרנטיביים. כך הם יכולים ליהנות מפחות סחבת בירוקרטית ולעמוד בתנאי סף גמישים יותר, וזאת מבלי להשפיע כלל על האובליגו בבנק.

בין אפשרויות המימון החוץ בנקאי העומדות כיום בפני יזמים, עצמאים המבקשים לפתוח עסק חדש או בעלי עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם ניתן למנות הלוואה מחברת אשראי, קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה, קרנות פילנתרופיות או קרנות מימון ממשלתיות ועוד.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

יתרונות מימון מחברה חוץ בנקאית

כפי שצוין לעיל, בין היתרונות של מימון בעזרת הלוואה מחברה חוץ בנקאית ניתן למנות סחבת פחותה ותנאי סף גמישים, אולם בנוסף להם ניתן למנות יתרונות כגון:

  • ריבית החזר נמוכה: הרבה פחות מאשר תיאלצו לשלם בעת החזר הלוואה לבנק
  • הלוואה מיידית במזומן: ניתן לקבל את הכסף במהירות והישר אל חשבון הבנק
  • ייעוץ פיננסי מטעם אנשי מקצוע מומחים

לכך ניתן להוסיף את העובדה שבשל התחרות העזה במשק בתחום המימון החוץ בנקאי, החברות המציעות הלוואות לציבור עושות זאת בתנאים תחרותיים ואטרקטיביים. כלומר, התחרות בתחום היא לטובת הלקוחות, ועל כן ניתן לקבל כל סכום כסף לכל מטרה במהירות וביעילות וליהנות משירות אדיב הקשוב לצרכים ולרצונות של מבקש ההלוואה.

סיכום

הלוואה חוץ בנקאית היא כיום מקור המימון האטרקטיבי ביותר עבור יזמים, עצמאים ובעלי עסקים. ניתן לקבל אותה בדרך הרבה יותר פשוטה מאשר על ידי פנייה אל המערכת הבנקאית, וקבלתה לא תשפיע על האובליגו הבנקאי של הלווה. בשורה התחתונה: אם אתם זקוקים למימון של פרוייקט כלשהו ואתם עומדים בתנאי סף גמישים יחסית, אין סיבה שלא תוכלו להגשים את החלום העסקי שלכם.

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס