התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואות לעסקים

הלוואה

קרדיט יוניון הינה חברה מובילה בישראל בתחום מתן ההלוואות החוץ בנקאיות, ובלקסיקון שלנו מושגים כמו "מהר", "ללא ערבים", "לכל מטרה" הם דבר שבשגרה. מבין מכלול השירותים החוץ בנקאיים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו, אחד השירותים הבולטים שלנו הוא מתן הלוואות לעסקים – תחום בו אנו מחזיקים בניסיון ובידע רבים.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואות לעסקים למגוון מטרות

לקיחת הלוואה לעסק היא מהלך שיכול לסייע בתהליכים שונים. מצד אחד על מנת לפתוח עסק לא תמיד קיים הסכום הנדרש. אחד המקרים הנפוצים ללקיחת הלוואות המיועדות לעסקים הנו בעת פתיחת עסק, אשר אינה עניין פשוט: יש לשכור מקום, לשלם לספקים שונים במקרה הצורך וקצרה היריעה מלתאר את כל הגורמים הקשורים בתהליך פתיחת עסק חדש. לכל אלו ישנן עלויות המצריכות מימון.

הרבה ממקימי העסקים החדשים נזקקים להלוואות על מנת לאפשר את הצעדים הראשונים שלהם בשוק. הפתרונות המסורתיים הקיימים במתן ההלוואות יכולים להיות בעייתיים בלשון המעטה. בקרדיט יוניון אנו מאמינים כי פתיחת עסק היא מהלך שצריך לקבל את הסיוע הנחוץ ברגעים המתאימים – ולכן אנו מציעים מגוון הלוואות לעסקים במסלולים שונים.

הלוואות לעסקים

אך הלוואות לאנשי עסקים בקרדיט יוניון לא ניתנות רק לצורכי פתיחת עסק. כמעט כל עסק מגיע לשלב בו מתבקשים תהליכי גדילה והתפתחות – ושוב העסק נזקק למקפצה כלכלית על מנת לאפשר לו לעשות את הצעד הזה. קרדיט יוניון מספקת מגוון הלוואות לבעלי עסקים שמעוניינים להתפתח ולגדול וזקוקים להלוואה מהירה.

 

למה דווקא הלוואה לעסק בקרדיט יוניון?

בקרדיט יוניון, בעלי עסק והמעוניינים לפתוח עסק יקבלו מעטפת שפשוט לא ניתן להתעלם מערכה:

  • מומחים ואנשי מקצוע – קרדיט יוניון גאה מאוד בצוות המומחים שלה. צוות שכולו מכוון שירות ללקוח ויעשה הכל על מנת להביא אותו לשביעות רצון מלאה. גם בתחום מתן הלוואות העסקיות, קרדיט יוניון מתפארת בצוות יועצים ומומחים שיסייעו בקבלת החלטות הנוגעות להלוואה לעסק בכל המובנים.
  • שירות מהיר – במציאות שלנו דברים קורים מהר. אנחנו צריכים הרבה דברים כאן ועכשיו וקרדיט יוניון לא מעלימה עין מהמצב העכשווי. מתוך הבנה של תהליכי התנהלות בעייתיים שהיו קיימים עד היום בעולם ההלוואות, מאפשרת קרדיט יוניון תהליך קבלת הלוואה קליל וחשוב יותר מהיר.
  • תנאים – אם כל זה לא מספיק, בקרדיט יוניון נהנים הלקוחות מתנאים טובים ומשתלמים במיוחד. אז לפני שאתם ממתחילים לחפש הלוואות לעסקים במקומות אחרים מומלץ מאוד לבדוק מה לנו יש להציע.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מגוון הלוואות הזמינות כולן במרחק פגישה

קרדיט יוניון מכירה בצורך ההולך וגדל של עסקים בשירות הלוואות פשוט ומהיר. כמובן שהחברה פועלת בהתאם לתנאי הרגולציה המוכרים ולכן עליכם לעבור את השלבים המוכרים בקבלת הלוואות, אבל עדיין מדובר בתהליך פשוט ומהיר הרבה יותר ממודות למתן הלוואות אחרים הקיימים בשוק.

אז בין אם אתם מעוניינים לעשות את הצעד הראשון לפתיחת העסק שתמיד חלמתם עליו, או שאתם כבר מצליחים בעסק ורוצים לגדול, קרדיט יוניון כאן בדיוק בשבילכם. פנו אלינו עוד היום  בטלפון *3929 או מלאו את הפרטים בטופס צור הקשר שלנו ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים בנושא הלוואות לעסקים בתנאים נוחים ומשתלמים ביותר!

חזרה

לקבלת הלוואה מהירה בתנאים מיטביים וללא ערבים

מעוניין/ת

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס