התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה לפתיחת עסק

עובדים כשכירים וחושבים שאתם יכולים לנהל את העסק טוב יותר? למדתם מקצוע ועכשיו אתם חולמים לפתוח עסק? סיימתם קריירה אחת ורוצים להתחיל בקריירה חדשה? זה הזמן להתחיל לחשוב בגדול, להתחיל לחשוב על פתיחת עסק.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואה לפתיחת עסק של קרדיט יניון

על מנת לפתוח עסק תצטרכו מספר דברים, העיקרים הם, הון עצמי שיאפשר לכם לעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית, יוזמה, חשיבה מקורית, וכמובן רעיון שהלקוחות ירצו לרכוש, מוצר או שירות. בעוד הדברים האחרונים שציינו תלויים בעיקר ביכולות שלכם, הרי שהון עצמי תלוי ביכולות הכלכליות שלכם. אך במידה ואין לכם מספיק הון עצמי וגם אם יש לכם, סביר להניח שעדיין תצטרכו לקחת הלוואה לפתיחת עסק.

מרבית האנשים שפותחים עסקים לוקחים הלוואה בגודל מסוים לפתיחת עסק, בדרך כלל מדובר על הלוואות בסך עשרות אלפי שקלים, עם יכולת החזר למספר שנים בריביות נוחות. מדוע אנשים נוטלים הלוואה לפתיחת עסק אם יש להם הון עצמי? את זה נסביר מיד.

מדוע אנחנו צריכים לקחת הלוואה לפתיחת עסק

אנשים רבים, במיוחד אנשים שזה עתה סיימו לימודים או השתחררו מהצבא, מעדיפים לא לקחת הלוואה אלא להיעזר בגורמים מוכרים, כמו הורים, שיכולים לעזור להם מבחינה כספית להקים את העסק. אך פעמים רבות אין ברירה אלא להיעזר בגורם חיצוני, גוף חוץ בנקאי, בנק או גורם אחר.

פתיחת עסק היא דבר יקר. אנחנו צריכים תקציב להשכרת מקום כולל מסים, ציוד, מכשירים ומכונות, גיוס עובדים, תקציב שיווק ופרסום, רישיונות ועוד. זה יכול להגיע בקלות רבה לעשרות אלפי שקל אם לא יותר. במצב כזה, אדם שאין לו הון עצמי ואין לו מי שיעזור לו, חייב להשתמש באפשרות של נטילת הלוואה לפתיחת עסק.

למידע נוסף:

ההלוואה אמורה לעזור לו לפתוח את העסק, להעמיד אותו על הרגליים, מתוך הנחה שתוך זמן יחסית לא ארוך, העסק יתחיל להכניס כסף ואז הוא יוכל להחזיר את ההלוואה. במידה ולא, העסק כשלעצמו יהווה ביטחונות להלוואה.

חשוב להבהיר כאן שתי נקודות מהותיות. ראשית, למדינה יש אינטרס שעסקים חדשים ייפתחו ולכן יש לה אינטרס שבעלי עסקים ייקחו הלוואות לפתיחת עסקים.

שנית, לפני שאתם פותחים עסק, תבדקו בצורה מלאה, האם יש לכם אפשרות ליטול הלוואה ולהחזיר אותה. אחרת תמצאו את עצמכם עם בור של הלוואה שאין סיכוי שתחזירו, במצב ששום גורם לא יכול באמת לעזור לכם. נטילת הלוואה לפתיחת עסק יכולה לקדם אתכם אך משלב מסוים, אתם צריכים להתקדם בעצמכם אל עבר המטרה שלכם.

 

חזרה

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס