התקשרו עכשיו

3929*
clock

הלוואה תוך שעה

amount
חזרה

יתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות

שאלתם את עצמכם פעם מדוע צריך לחכות להלוואה שבועיים כמו שדורש הבנק? האם זהו הכרח המציאות? האם זוהי גזירת גורל? אם אני אזרח שומר חוק, משלם חובות ובעל עמידות-כלכלית, למה אני צריך להיות מושפל בבנק בצורה כזאת? האם ישנם גופים פיננסיים המספקים הלוואה חוץ בנקאית ללא הסחבת המיותרת הזו בזמן?

למי מכם שלא חווה את שתואר לעיל, מי שמבקש הלוואה, ללא קשר לטיבה: החל מהלוואת מחייה לאדם הפרטי ועד הלוואה עסקית למיזמים גדולים, מדיניות כל הבנקים בישראל, ללא קשר למי היא החברה הבנקאית, למלא טפסים, לשלוח את מבקש ההלוואה לתקופת המתנה שאורכת בממוצע שבועיים ימים, ורק בסופה – לספק את התשובה, כלומר אין אפילו ערובה שתקבלו הלוואה בכלל. בחברת 'קרדיט יוניון' מספקים הלוואה חוץ בנקאית פרטית ללא כל המסע המיותר הזה בציר הזמן: פשוט מגיעים, נבדקים על ידי יועץ מוסמך ומקבלים תשובה במעמד השולחן אם אתם זכאים או לא.

לבדיקת זכאותכם השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

הלוואה חוץ בנקאית ללא סחבת: הכסף ניתן ביום הבקשה

אין בכך כדי להבטיח שכל מי שיבקש הלוואה חוץ בנקאית גם יקבל, אבל לפחות ה- "לא" הוא שלילה סופית, ולא סימן שאלה המכניס את המסורב לתקופת המתנה. ומי שכן זכאי לקבל הלוואה יקבל אותה מיד, מהפקיד שאישר את זה.

צוות כלכלנים מנוסה בעל ניסיון אדיר בהארכת סיכונים

זו, למעשה, הבעיה העיקרית בבנקים. כוח האדם שלהם לא יעיל, ועד שנתוניו של מבקש ההלוואה עוברים למנהל סיכונים בבנק חולפים ימים רבים, וגם הוא – בהשוואה למנהלי הסיכונים בקרדיט יוניון לא עושה עבודה מספיק מקצועית כפי שההיסטוריה מוכיחה. אושרו בבנקים כבר לא מעט הלוואות שהתגלו כהלוואות קשות-החזרה ללווים, מה שהכניס אותם למסכת עימותים עם עורכי דין והליכי הוצאה לפועל. הלוואה שמאושרת בקרדיט יוניון היא הלוואה איכותית גם לחברה וגם ללווה: הלוואה שהאחרון לבטח יצליח להחזיר בכבוד.

התוצאה: הלווה מממש עשרות יעדים כלכליים שלא הצליח לממש עם הבנק

החל מהשקעה בילדיו ורכישת מוצרים ושירותים חדשים עבורם ועד השקעה במשק הבית: מכוניות ואביזרי יוקרה. החל מהשקעה בכוח האדם בתוך העסק שלו ועד להשקעות בבית העסק עצמו. כל זה – התאפשר בזכות מערך ההלוואות היעיל של קרדיט יוניון, הלוואות חוץ בנקאיות שמינפו אזרחים רבים – מהפרטי ועד העסקי.

ויש אפילו בשורה באינטרנט

כבר באתר האינטרנט של קרדיט יוניון תוכלו לקרוא כל מה שתצטרכו לדעת על ההלוואה שלכם, איך עובדת החברה, כיצד היא מתנהלת מול מבקשי ההלוואות וכד'. באזור השאלות-תשובות באתר תוכלו לקרוא את כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול, עם תשובות מפורטות של נציג החברה. בשונה מהבנק, חברה זו שומרת על שקיפות מלאה בנושא, וכך תוכלו להאריך בקלות יחסית – האם אתם צפויים לאישור או סירוב הלוואה, וזאת בנוסף לתשובה הקצרה והמהירה שתקבלו אם תסורו למשרדי החברה ישירות.

הלוואות חוץ בנקאיות זה קרדיט יוניון וקרדיט יוניון זה הלוואות חוץ בנקאיות. לפרטים, הקליקו!

חזרה

לקבלת הלוואה מהירה בתנאים מיטביים וללא ערבים

מעוניין/ת

הלוואה לחברות בע"מ בלבד

X

הלוואה לעסקים וחברות

לקבלת הלוואה מלאו טופס